Lygos apdovanojimai
Finalų MVP

Evaldas Rastenis
Kruonio Žaibas

A divizionas

Giedrius Junevičius
Daugų Daugai

B divizionas

Eimutis Mičkauskas
Labūnavos Labūnava

C divizionas

Tadas Kundelis
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys

35+ čempionatas

Pražangos
2018-11-10 Techninė pražanga
2018-11-03 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-11-03 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
102:74
(24-24 27-20 24-12 27-18)
2018-11-03
15:15
Pajūrio Jūra
Stalgėnų pagrindinė mokykla, Mokyklos g. 1, Stalgėnai, Plungės rajonas
Žiūrovai: 20


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
23 22 8 7
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Deivydas Baltrimas 23:41 2-7
29%
1-6
17%
1-1
100%
2-4
50%
3-1 4 3 2 4 1 5 4 7 21 5
FT-8
Laurynas Vičius 31:44 9-16
56%
7-12
58%
2-4
50%
2-3
67%
2-2 4 4 2 2 0 4 3 22 16 21
FT-26
Gedeminas Stropus 10:33 2-3
67%
1-1
100%
1-2
50%
1-2
50%
1-0 1 0 2 3 0 2 2 6 11 4
FT-15
Sigitas Vaitkus 32:41 10-15
67%
10-15
67%
0-0
-%
1-2
50%
1-4 5 1 1 1 0 4 4 21 13 21
FT-26
Deivydas Jablonskis 25:36 4-10
40%
3-8
38%
1-2
50%
2-4
50%
4-2 6 2 3 0 0 2 2 11 17 14
FT-22
Ovidijus Stropus 24:01 6-17
35%
5-11
45%
1-6
17%
2-5
40%
4-2 6 7 3 3 0 2 2 15 16 14
FT-23
Remigijus Vičius 8:39 1-1
100%
1-1
100%
0-0
-%
0-0
0%
3-1 4 2 0 2 0 3 0 2 15 3
FT-14
Darius Vilimas 14:38 2-6
33%
2-4
50%
0-2
0%
0-0
0%
2-0 2 1 2 1 0 0 0 4 9 4
FT-11
Justas Baltrimas 13:28 3-4
75%
1-1
100%
2-3
67%
2-2
100%
1-0 1 2 0 0 0 4 1 10 15 9
FT-27
Evaldas Vaitkus 14:59 2-3
67%
2-3
67%
0-0
-%
0-0
0%
2-2 4 0 0 0 0 0 0 4 7 7
FT-19
200 41-82
50%
33-62
53%
8-20
40%
12-22
55%
28-18 46 22 15 16 1 26 18 102 102
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Aivaras Bartašius 27:12 6-8
75%
4-5
80%
2-3
67%
7-8
88%
1-0 1 0 1 5 0 2 10 21 -16 23
FT-34
Dovydas Dainauskis 33:33 8-14
57%
7-12
58%
1-2
50%
2-2
100%
4-1 5 2 0 4 0 4 2 19 -19 14
FT-17
Edvinas Simenas 23:34 4-9
44%
4-7
57%
0-2
0%
1-1
100%
6-2 8 2 0 3 1 2 2 9 -2 12
FT-20
Aurimas Juškevičius 16:30 2-3
67%
2-3
67%
0-0
-%
0-0
0%
1-1 2 0 1 1 0 2 1 4 -15 4
FT-10
Rokas Stancelis 22:12 1-5
20%
1-5
20%
0-0
-%
3-4
75%
5-0 5 1 0 4 1 4 3 5 -17 2
FT-4
Mantas Vaičiulis 21:52 1-2
50%
1-2
50%
0-0
-%
2-6
33%
4-0 4 0 1 3 0 2 4 4 -19 3
FT-5
Dominykas Zakaras 19:45 0-7
0%
0-4
0%
0-3
0%
4-6
67%
2-0 2 1 1 2 0 0 4 4 -19 1
FT-2
Mindaugas Katinas 3:24 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 1
FT-12
Skirmantas Viliušis 14:05 2-5
40%
2-4
50%
0-1
0%
0-0
0%
1-1 2 0 0 1 0 0 0 4 -19 2
FT-6
Simas Mazrimas 4:46 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 1 0 0 0 0 0 0 -10 -1
FT--8
Deivydas Būdvytis 8:21 2-4
50%
2-3
67%
0-1
0%
0-0
0%
1-0 1 1 0 1 0 2 0 4 3 1
FT-5
Lukas Arnašius 4:46 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 1 0 0 -10 -1
FT--8
200 26-59
44%
23-46
50%
3-13
23%
19-27
70%
28-7 35 8 4 24 2 19 26 74 61
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Stalgėnų Lobikonas 41-82
50%
33-62
53%
8-20
40%
12-22
55%
28-18 46 22 15 16 1 26 18 102 102
Pajūrio Jūra 26-59
44%
23-46
50%
3-13
23%
19-27
70%
28-7 35 8 4 24 2 19 26 74 61
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai