Lygos apdovanojimai
Finalų MVP

Evaldas Rastenis
Kruonio Žaibas

A divizionas

Giedrius Junevičius
Daugų Daugai

B divizionas

Eimutis Mičkauskas
Labūnavos Labūnava

C divizionas

Tadas Kundelis
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys

35+ čempionatas

Pražangos
2018-11-10 Techninė pražanga
2018-11-03 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-11-03 Techninė pražanga

Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
75:85
(19-23 21-22 16-18 19-22)
2018-11-03
14:45
Simno Simnas-Randers
Lazdijų sporto centras, Dzūkų g. 4, Lazdijai
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
35 22 16 9
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Martynas Jančiulis 31:36 5-10
50%
5-8
63%
0-2
0%
3-4
75%
1-2 3 2 3 0 0 5 4 13 -18 14
FT-18
Matas Jarmala 28:20 4-6
67%
4-5
80%
0-1
0%
0-0
0%
1-1 2 3 0 2 0 1 1 8 -3 9
FT-13
Dovydas Zdančius 24:20 7-15
47%
3-5
60%
4-10
40%
4-5
80%
2-0 2 1 1 0 0 3 3 22 -1 17
FT-28
Vytenis Vaivada 25:03 2-8
25%
1-3
33%
1-5
20%
2-4
50%
1-1 2 0 2 1 0 1 4 7 -10 5
FT-8
Lukas Barkauskas 18:43 1-3
33%
1-2
50%
0-1
0%
1-2
50%
5-1 6 1 0 0 1 5 1 3 -8 4
FT-9
Nojus Valenta 11:32 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
1-2
50%
1-0 1 1 1 0 0 4 2 1 3 1
FT-3
Mantas Valukonis 28:48 5-11
45%
4-6
67%
1-5
20%
4-4
100%
2-1 3 1 2 2 0 0 3 15 -8 16
FT-22
Darius Sadeckas 12:17 1-4
25%
1-1
100%
0-3
0%
0-0
0%
0-0 0 0 1 2 0 1 0 2 -4 -3
FT--10
Giedrius Norkevičius 11:41 1-3
33%
1-1
100%
0-2
0%
2-2
100%
1-2 3 2 0 2 0 1 1 4 4 5
FT-17
Tomas Bogušis 7:40 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-0
0%
0-1 1 1 1 1 0 2 1 0 -5 -1
FT--5
200 26-62
42%
20-32
63%
6-30
20%
17-23
74%
15-10 25 12 11 10 1 23 20 75 67
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Albertas Jakubauskas 32:48 8-16
50%
6-11
55%
2-5
40%
2-2
100%
9-7 16 9 0 5 2 2 3 20 18 35
FT-43
Vilius Miglinas 30:56 9-18
50%
8-13
62%
1-5
20%
3-3
100%
3-2 5 1 0 2 0 3 4 22 14 18
FT-23
Lukas Grėbliūnas 25:41 1-3
33%
0-1
0%
1-2
50%
1-2
50%
1-0 1 0 1 3 0 3 1 4 8 -2
FT--3
Robertas Ališkevičius 32:44 8-12
67%
8-10
80%
0-2
0%
5-14
36%
4-8 12 0 0 2 1 3 10 21 10 26
FT-32
Mindaugas Nikolskis 14:10 0-3
0%
0-3
0%
0-0
-%
1-2
50%
1-2 3 0 0 0 0 0 2 1 -3 2
FT-6
Andrius Žukauskas 18:51 1-4
25%
0-0
-%
1-4
25%
0-0
0%
2-1 3 0 0 1 0 0 0 3 7 2
FT-4
Dovydas Braknys 21:49 3-9
33%
3-6
50%
0-3
0%
0-2
0%
1-1 2 1 1 3 0 5 2 6 1 -4
FT--7
Šarūnas Viselga 15:45 2-2
100%
2-2
100%
0-0
-%
2-3
67%
0-0 0 0 0 0 0 2 1 6 -5 4
FT-10
Mindaugas Šreiberis 7:16 1-3
33%
1-1
100%
0-2
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 -2
FT--11
200 33-70
47%
28-47
60%
5-23
22%
14-28
50%
26-27 53 11 2 17 3 20 23 85 79
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 26-62
42%
20-32
63%
6-30
20%
17-23
74%
15-10 25 12 11 10 1 23 20 75 67
Simno Simnas-Randers 33-70
47%
28-47
60%
5-23
22%
14-28
50%
26-27 53 11 2 17 3 20 23 85 79
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai