Lygos apdovanojimai
Finalų MVP

Evaldas Rastenis
Kruonio Žaibas

A divizionas

Giedrius Junevičius
Daugų Daugai

B divizionas

Eimutis Mičkauskas
Labūnavos Labūnava

C divizionas

Tadas Kundelis
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys

35+ čempionatas

Pražangos
2018-11-10 Techninė pražanga
2018-11-03 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-11-03 Techninė pražanga

Pandėlio Pandėlys
69:82
(17-21 18-22 23-20 11-19)
2018-11-04
12:00
Vabalninko Vabalninkas
Pandėlio gimnazija, Panemunio g. 25, Pandėlys, Rokiškio rajonas
Žiūrovai: 15


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
34 22 13 3
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Simas Nagelė 25:35 1-7
14%
1-6
17%
0-1
0%
1-2
50%
1-1 2 2 1 4 0 1 3 3 -14 -1
FT--2
Vidas Joneliūkštis 35:11 3-11
27%
2-6
33%
1-5
20%
4-10
40%
3-0 3 2 1 4 0 4 8 11 -9 3
FT-3
Martynas Karaliūnas 14:38 3-7
43%
2-4
50%
1-3
33%
2-2
100%
0-1 1 1 2 0 0 3 3 9 -8 9
FT-25
Augustinas Blažys 35:25 9-11
82%
9-11
82%
0-0
-%
4-7
57%
7-1 8 0 5 3 2 0 5 22 -8 34
FT-38
Vygantas Kavaliauskas 18:55 2-10
20%
0-3
0%
2-7
29%
1-2
50%
1-0 1 1 0 3 0 4 4 7 -18 -3
FT--6
Martynas Šimkus 25:43 4-13
31%
4-11
36%
0-2
0%
3-4
75%
3-2 5 2 2 2 0 3 3 11 -2 8
FT-12
Karolis Pučėta 15:52 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
4-6
67%
0-0 0 0 0 0 0 3 4 4 7 1
FT-3
Eligijus Mišenis 2:50 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 -4 0
FT-0
Rolandas Kunigėlis 7:17 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 1 0 0 0 0 5 -1
FT--5
Marius Narutis 4:32 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 -2 0
FT-0
Salvijus Kubilius 14:02 1-6
17%
1-2
50%
0-4
0%
0-0
0%
0-1 1 2 1 0 1 4 0 2 -12 -2
FT--6
200 23-67
34%
19-44
43%
4-23
17%
19-33
58%
21-9 30 10 12 17 3 22 30 69 48
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Svajūnas Dževečka 23:33 5-15
33%
2-10
20%
3-5
60%
3-3
100%
8-1 9 3 3 7 0 3 2 16 14 13
FT-22
Gediminas Bražionis 16:18 5-13
38%
4-10
40%
1-3
33%
3-4
75%
1-2 3 0 1 5 0 5 3 14 16 2
FT-5
Mantas Armonas 26:23 3-8
38%
3-8
38%
0-0
-%
2-4
50%
3-1 4 2 3 8 0 3 4 8 8 3
FT-5
Tautvydas Rumpis 26:12 2-8
25%
1-2
50%
1-6
17%
1-2
50%
2-0 2 3 4 0 0 3 1 6 8 6
FT-9
Lukas Bajoriūnas 14:26 5-8
63%
5-8
63%
0-0
-%
0-0
0%
3-1 4 1 0 0 0 2 1 10 9 11
FT-30
Mantas Klišys 25:22 4-7
57%
4-6
67%
0-1
0%
1-3
33%
6-7 13 3 0 2 0 2 2 9 -1 18
FT-28
Rimvydas Rešimavičius 15:25 1-7
14%
1-7
14%
0-0
-%
6-6
100%
4-5 9 2 0 0 0 2 4 8 2 15
FT-39
Julius Juzeliūnas 9:26 1-1
100%
0-0
-%
1-1
100%
0-0
0%
3-0 3 1 0 0 0 0 0 3 1 7
FT-30
Gediminas Rauduve 3:20 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0
FT-0
Kipras Jankauskas 1:27 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 2 1 0 -2 -1
FT--28
Rokas Rešimavičius 20:16 3-5
60%
3-4
75%
0-1
0%
1-2
50%
3-0 3 0 0 3 0 3 3 7 1 4
FT-8
Darius Breivė 17:52 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
1-2
50%
0-1 1 0 1 4 0 5 1 1 3 -7
FT--16
200 29-73
40%
23-56
41%
6-17
35%
18-26
69%
41-24 65 15 12 30 0 30 22 82 71
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Pandėlio Pandėlys 23-67
34%
19-44
43%
4-23
17%
19-33
58%
21-9 30 10 12 17 3 22 30 69 48
Vabalninko Vabalninkas 29-73
40%
23-56
41%
6-17
35%
18-26
69%
41-24 65 15 12 30 0 30 22 82 71
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai