Lygos apdovanojimai
Finalų MVP

Evaldas Rastenis
Kruonio Žaibas

A divizionas

Giedrius Junevičius
Daugų Daugai

B divizionas

Eimutis Mičkauskas
Labūnavos Labūnava

C divizionas

Tadas Kundelis
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys

35+ čempionatas

Pražangos
2018-11-10 Techninė pražanga
2018-11-03 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-11-03 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
104:73
(29-19 21-18 22-15 32-21)
2018-11-10
16:00
Vabalninko Vabalninkas
Biržų KKSC salė, Karaimų g. 5, Biržai
Žiūrovai: 30


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
31 30 13 4
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Evaldas Daugvietis 16:18 5-8
63%
4-7
57%
1-1
100%
1-1
100%
7-1 8 0 0 1 1 0 1 12 12 18
FT-44
Eimantas Gasiūnas 22:24 7-9
78%
6-8
75%
1-1
100%
1-4
25%
2-1 3 3 2 1 0 4 3 16 30 17
FT-30
Arnas Sketeris 28:56 5-14
36%
5-11
45%
0-3
0%
1-2
50%
2-1 3 2 3 4 0 2 2 11 29 5
FT-7
Rokas Petkevičius 29:21 9-15
60%
9-12
75%
0-3
0%
1-3
33%
11-2 13 3 2 3 4 2 2 19 15 30
FT-41
Simas Žukauskas 27:38 12-20
60%
6-10
60%
6-10
60%
0-0
0%
6-2 8 4 0 1 0 3 1 30 22 31
FT-45
Andrius Sketeris 19:22 6-11
55%
4-5
80%
2-6
33%
0-0
0%
6-1 7 2 3 2 0 0 2 14 19 21
FT-43
Tomas Vaičekonis 20:20 1-9
11%
1-5
20%
0-4
0%
0-0
0%
6-1 7 1 0 0 0 1 1 2 16 2
FT-4
Arūnas Armonas 20:17 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-0
0%
2-1 3 4 2 0 0 1 1 0 16 7
FT-14
Tomas Viederis 15:24 0-3
0%
0-3
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 1 2 0 0 2 0 0 -4 -2
FT--5
200 45-91
49%
35-62
56%
10-29
34%
4-10
40%
42-11 53 20 14 12 5 15 13 104 129
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Svajūnas Dževečka 32:48 5-24
21%
4-16
25%
1-8
13%
2-4
50%
6-3 9 2 1 4 0 2 3 13 -26 1
FT-1
Mantas Klišys 31:36 8-20
40%
6-14
43%
2-6
33%
2-3
67%
4-5 9 0 2 4 0 5 4 20 -19 13
FT-16
Mantas Armonas 25:22 3-8
38%
3-7
43%
0-1
0%
0-0
0%
10-3 13 2 4 1 0 0 1 6 -25 20
FT-32
Tautvydas Rumpis 32:48 5-11
45%
1-1
100%
4-10
40%
0-0
0%
2-0 2 2 1 2 0 1 1 14 -23 11
FT-13
Rimvydas Rešimavičius 25:49 6-13
46%
6-11
55%
0-2
0%
1-2
50%
4-2 6 0 0 3 2 2 2 13 -29 10
FT-15
Julius Juzeliūnas 11:15 0-3
0%
0-1
0%
0-2
0%
0-0
0%
2-0 2 1 0 2 0 1 0 0 -6 -3
FT--11
Gediminas Rauduve 8:07 0-2
0%
0-0
-%
0-2
0%
0-0
0%
0-1 1 0 0 0 0 1 0 0 1 -2
FT--10
Kipras Jankauskas 8:17 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
4-0 4 0 0 0 0 0 1 0 -3 4
FT-19
Rokas Rešimavičius 23:58 2-7
29%
0-5
0%
2-2
100%
1-4
25%
4-3 7 1 0 7 1 1 3 7 -25 3
FT-5
200 29-89
33%
20-55
36%
9-34
26%
6-13
46%
38-21 59 8 8 23 3 13 15 73 57
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Parovėjos Agaras 45-91
49%
35-62
56%
10-29
34%
4-10
40%
42-11 53 20 14 12 5 15 13 104 129
Vabalninko Vabalninkas 29-89
33%
20-55
36%
9-34
26%
6-13
46%
38-21 59 8 8 23 3 13 15 73 57
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai