Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Juškonių KK Pauliukai
72:95
(9-18 23-19 26-26 14-32)
2018-11-17
17:00
Kruonio Žaibas
Juškonių sporto salė, Liepų g. 2, Juškonys, Jonavos rajonas
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
31 26 10 8
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Klaidas Šapalas 28:00 4-10
40%
2-5
40%
2-5
40%
0-0
0%
2-0 2 2 2 1 0 2 0 10 -18 7
FT-10
Žilvinas Levinskas 24:57 5-13
38%
4-7
57%
1-6
17%
3-3
100%
3-1 4 1 2 3 0 5 5 14 -18 10
FT-16
Arvydas Geiša 24:30 3-8
38%
2-7
29%
1-1
100%
0-0
0%
6-2 8 1 2 3 1 1 0 7 -11 10
FT-16
Aivaras Bisigirskas 30:00 3-8
38%
3-7
43%
0-1
0%
2-2
100%
2-1 3 2 2 3 1 4 1 8 -15 5
FT-7
Lukas Armonas 25:33 4-5
80%
4-4
100%
0-1
0%
3-5
60%
0-0 0 3 2 4 0 3 3 11 -3 9
FT-14
Mindaugas Gelžinis 23:29 5-13
38%
1-4
25%
4-9
44%
2-2
100%
2-0 2 2 1 1 0 0 1 16 -16 13
FT-22
Donatas Drimeikis 26:42 1-5
20%
0-2
0%
1-3
33%
0-2
0%
4-1 5 2 3 0 0 1 4 3 -16 10
FT-15
Vladimiras Burovas 16:49 1-4
25%
1-3
33%
0-1
0%
1-2
50%
1-1 2 2 2 4 0 3 3 3 -18 1
FT-2
200 26-66
39%
17-39
44%
9-27
33%
11-16
69%
23-10 33 15 16 20 2 20 17 72 65
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Evaldas Rastenis 38:02 7-11
64%
6-10
60%
1-1
100%
2-4
50%
8-1 9 5 1 5 0 4 4 17 20 21
FT-22
Tomas Šiškevičius 26:37 4-8
50%
4-4
100%
0-4
0%
1-1
100%
4-1 5 2 1 3 0 2 1 9 3 9
FT-14
Vadim Volodko 20:10 5-10
50%
5-9
56%
0-1
0%
2-4
50%
7-1 8 1 1 1 0 5 3 12 15 12
FT-24
Giedrius Giedra 30:00 3-7
43%
3-6
50%
0-1
0%
0-2
0%
10-0 10 4 0 1 2 0 4 6 27 19
FT-25
Donatas Gudeliauskas 34:58 9-13
69%
2-3
67%
7-10
70%
1-1
100%
0-0 0 3 4 3 0 1 2 26 25 27
FT-31
Edgaras Žukauskas 7:00 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 2 2 1 0 0 0 0 1 3
FT-17
Gediminas Janonis 9:04 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 1 0 0 0 3 0 0 5 -3
FT--13
Elvinas Kaluginas 34:09 9-15
60%
6-9
67%
3-6
50%
4-5
80%
3-2 5 8 3 4 1 4 4 25 19 31
FT-36
200 37-65
57%
26-42
62%
11-23
48%
10-17
59%
33-7 40 26 12 18 3 19 18 95 119
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Juškonių KK Pauliukai 26-66
39%
17-39
44%
9-27
33%
11-16
69%
23-10 33 15 16 20 2 20 17 72 65
Kruonio Žaibas 37-65
57%
26-42
62%
11-23
48%
10-17
59%
33-7 40 26 12 18 3 19 18 95 119
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai