Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Ažytėnų Ažytėnai-Laumetris
88:77
(24-20 9-24 18-17 37-16)
2018-11-24
12:00
Baisogalos Auridana
Kėdainių sporto mokykla, Parko g. 4, Vilainiai, Kėdainių rajonas
Žiūrovai: 5


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
23 21 14 7
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Dalius Brigadierius 23:31 3-4
75%
3-3
100%
0-1
0%
4-4
100%
3-1 4 5 1 2 0 2 3 10 22 18
FT-31
Algimantas Liutkus 32:34 8-13
62%
5-8
63%
3-5
60%
2-6
33%
4-2 6 1 2 1 0 4 7 21 14 23
FT-28
Mindaugas Dilys 29:22 6-14
43%
5-8
63%
1-6
17%
5-9
56%
2-5 7 2 1 2 0 5 7 18 11 16
FT-22
Tomas Mušenkovas 31:23 1-9
11%
0-2
0%
1-7
14%
0-0
0%
7-0 7 4 4 2 0 4 0 3 9 4
FT-5
Auktumas Jakas 27:35 6-11
55%
4-5
80%
2-6
33%
0-0
0%
3-0 3 1 0 1 1 1 1 14 18 13
FT-19
Andrius Žilinskas 8:28 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
2-2 4 0 0 3 0 0 2 0 -6 3
FT-14
Nerijus Moisas 15:34 2-4
50%
1-2
50%
1-2
50%
0-0
0%
2-1 3 0 2 0 1 3 0 5 -7 6
FT-15
Gytis Šiušė 8:49 2-3
67%
2-3
67%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 1 3 1 0 1 0 4 -2 5
FT-23
Tadas Lukoševičius 11:51 1-7
14%
0-3
0%
1-4
25%
0-0
0%
1-0 1 0 0 1 0 5 0 3 -8 -8
FT--27
Mantas Diliūnas 10:53 4-8
50%
3-5
60%
1-3
33%
1-3
33%
1-0 1 1 0 1 0 0 2 10 4 7
FT-26
200 33-73
45%
23-39
59%
10-34
29%
12-22
55%
28-11 39 15 13 14 2 25 22 88 87
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Deividas Barzinskas 30:55 7-13
54%
6-11
55%
1-2
50%
5-8
63%
3-3 6 2 0 0 0 3 5 20 -10 21
FT-27
Aurimas Urbonas 24:38 5-7
71%
4-4
100%
1-3
33%
3-4
75%
2-1 3 0 1 2 0 4 4 14 -15 13
FT-21
Žilvinas Padoras 36:34 2-12
17%
2-9
22%
0-3
0%
1-4
25%
13-1 14 3 2 2 0 2 4 5 -6 11
FT-12
Giedrius Vaišys 35:38 7-10
70%
6-8
75%
1-2
50%
4-6
67%
4-0 4 7 1 11 0 5 6 19 1 16
FT-18
Paulius Špokas 33:49 2-8
25%
2-5
40%
0-3
0%
4-6
67%
4-2 6 2 2 5 0 5 5 8 2 5
FT-6
Aivaras Šimkevičius 5:49 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-1 1 0 0 1 0 0 0 0 -13 -1
FT--7
Arnoldas Sireika 11:46 1-2
50%
1-1
100%
0-1
0%
0-0
0%
3-0 3 0 0 1 0 0 0 2 -4 3
FT-10
Giedrius Petraitis 6:09 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 0 0 0 0 1 0 0 8 0
FT-0
Evaldas Jurpalis 7:37 3-5
60%
2-2
100%
1-3
33%
0-0
0%
1-0 1 0 0 0 0 1 1 7 -16 6
FT-32
Dainius Tomkevičius 7:05 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
0-0
0%
1-2 3 0 0 0 0 1 0 2 -2 2
FT-11
200 28-62
45%
24-45
53%
4-17
24%
17-28
61%
34-10 44 14 6 22 0 22 25 77 76
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Ažytėnų Ažytėnai-Laumetris 33-73
45%
23-39
59%
10-34
29%
12-22
55%
28-11 39 15 13 14 2 25 22 88 87
Baisogalos Auridana 28-62
45%
24-45
53%
4-17
24%
17-28
61%
34-10 44 14 6 22 0 22 25 77 76
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai