Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Labūnavos Labūnava
69:61
(25-12 14-21 17-12 13-16)
2018-12-01
14:30
Pagojukų Helanas
Labūnavos pagrindinė mokykla, Barupės g. 6, Labūnava, Kėdainių rajonas


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
28 23 17 7
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Dainius Marčauskas 25:58 6-18
33%
5-15
33%
1-3
33%
0-2
0%
3-1 4 1 2 1 1 4 2 13 19 4
FT-6
Tomas Čeponis 26:16 3-11
27%
3-11
27%
0-0
-%
1-2
50%
7-4 11 1 1 1 2 1 1 7 17 12
FT-18
Deividas Stankevičius 38:32 6-16
38%
4-7
57%
2-9
22%
2-2
100%
4-1 5 6 3 5 0 2 1 16 5 14
FT-15
Eimutis Mičkauskas 31:47 0-9
0%
0-2
0%
0-7
0%
0-0
0%
13-1 14 1 3 4 0 1 0 0 7 4
FT-5
Klaidas Jankaitis 32:09 8-13
62%
4-7
57%
4-6
67%
1-4
25%
4-3 7 4 6 3 0 3 4 21 15 28
FT-35
Jonas Pilipavičius 13:44 2-8
25%
2-6
33%
0-2
0%
2-2
100%
3-2 5 0 0 0 0 3 1 6 -9 3
FT-9
Paulius Pacevičius 14:25 1-2
50%
1-2
50%
0-0
-%
2-4
50%
3-0 3 1 0 0 0 2 6 4 -5 9
FT-25
Virginijus Dambrauskas 1:39 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1 -1
FT--24
Robertas Mickevičius 15:30 1-7
14%
1-7
14%
0-0
-%
0-0
0%
1-2 3 0 1 1 0 3 2 2 -8 -2
FT--5
200 27-85
32%
20-58
34%
7-27
26%
8-16
50%
39-14 53 14 16 15 3 19 17 69 71
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Liudas Bagdonas 31:41 10-23
43%
9-20
45%
1-3
33%
2-4
50%
13-4 17 0 2 2 0 1 3 23 -2 27
FT-34
Kipras Atkočiūnas 37:19 7-17
41%
7-16
44%
0-1
0%
3-6
50%
8-0 8 0 1 3 0 2 6 17 -5 14
FT-15
Gytis Čečkauskas 25:53 0-4
0%
0-2
0%
0-2
0%
0-0
0%
1-0 1 1 1 4 0 4 1 0 -18 -8
FT--12
Julius Vežbavičius 20:25 0-2
0%
0-2
0%
0-0
-%
0-2
0%
4-2 6 1 0 3 0 2 2 0 -20 0
FT-0
Donatas Stoškus 36:27 5-15
33%
4-9
44%
1-6
17%
1-2
50%
6-3 9 7 2 9 0 1 2 12 -9 11
FT-12
Gytis Žyvatkauskas 25:07 1-6
17%
0-2
0%
1-4
25%
3-6
50%
4-0 4 2 0 1 0 3 4 6 6 4
FT-6
Šarūnas Linkius 23:08 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
3-3
100%
2-0 2 1 1 1 0 4 1 3 8 1
FT-2
200 23-69
33%
20-52
38%
3-17
18%
12-23
52%
47-14 61 12 7 24 0 17 19 61 49
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Labūnavos Labūnava 27-85
32%
20-58
34%
7-27
26%
8-16
50%
39-14 53 14 16 15 3 19 17 69 71
Pagojukų Helanas 23-69
33%
20-52
38%
3-17
18%
12-23
52%
47-14 61 12 7 24 0 17 19 61 49
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai