Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Paketurių Devold
92:68
(20-21 20-11 23-19 29-17)
2018-12-01
16:00
Paįstrio Kvieta
Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Vytauto g. 19, Kupiškis
Žiūrovai: 20


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
40 34 17 11
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Paulius Jasukaitis 37:25 11-20
55%
5-6
83%
6-14
43%
6-9
67%
1-0 1 0 1 3 0 2 7 34 26 26
FT-28
Donaldas Kručas 25:19 12-15
80%
12-15
80%
0-0
-%
1-2
50%
8-9 17 2 0 1 2 2 1 25 15 40
FT-63
Klaidas Miciūnas 32:56 1-10
10%
1-3
33%
0-7
0%
1-2
50%
4-2 6 11 1 5 0 4 3 3 26 5
FT-6
Giedrius Radzevičius 22:27 4-12
33%
3-8
38%
1-4
25%
2-4
50%
7-0 7 0 2 4 2 5 5 11 11 8
FT-14
Ignas Domža 37:58 4-13
31%
0-4
0%
4-9
44%
1-2
50%
2-1 3 4 5 0 0 2 3 13 26 16
FT-17
Andrius Baronas 8:57 0-2
0%
0-2
0%
0-0
-%
1-2
50%
1-3 4 0 0 0 0 2 1 1 5 1
FT-4
Arūnas Šerelis 6:12 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
1-1 2 1 0 2 0 0 0 0 -4 0
FT-0
Eimantas Kručas 0:47 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0
FT-0
Marius Nareckas 22:05 1-5
20%
1-5
20%
0-0
-%
3-4
75%
3-2 5 0 1 2 0 2 3 5 15 5
FT-9
Nerijus Gintautas 5:54 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
2-1 3 1 0 0 0 0 0 0 -1 3
FT-20
200 33-79
42%
22-43
51%
11-36
31%
15-25
60%
32-21 53 19 10 17 4 20 23 92 104
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Pranas Matuzas 22:21 3-10
30%
3-10
30%
0-0
-%
3-4
75%
2-3 5 1 1 1 0 2 3 9 -16 8
FT-14
Lorenas Maraulis 19:21 5-12
42%
4-7
57%
1-5
20%
2-2
100%
4-3 7 3 0 3 0 3 2 13 -9 12
FT-25
Edgaras Strok 26:25 5-10
50%
4-7
57%
1-3
33%
0-0
0%
4-0 4 2 2 2 0 5 0 11 -9 7
FT-11
Gytis Čiokštinas 29:08 2-10
20%
1-5
20%
1-5
20%
0-2
0%
2-0 2 6 1 4 1 1 1 5 -27 1
FT-1
Deividas Juškauskas 17:29 2-4
50%
2-2
100%
0-2
0%
0-3
0%
2-1 3 1 2 4 1 1 3 4 -1 4
FT-9
Karolis Klikūnas 4:59 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 1 2 -7 1
FT-8
Mantas Svidenis 12:56 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 2 1 0 -11 -1
FT--3
Mindaugas Šalkauskas 8:30 0-2
0%
0-0
-%
0-2
0%
0-0
0%
2-0 2 1 1 0 0 1 1 0 -9 2
FT-9
Jokūbas Valiukas 25:33 9-13
69%
8-11
73%
1-2
50%
1-6
17%
6-1 7 1 1 2 1 5 6 20 -9 20
FT-31
Ignas Kuncė 31:10 2-4
50%
2-3
67%
0-1
0%
0-0
0%
2-1 3 3 3 3 0 3 2 4 -19 7
FT-9
Dominykas Kiela 2:08 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
2-0 2 0 0 0 0 0 0 0 -3 1
FT-19
200 29-69
42%
25-48
52%
4-21
19%
6-17
35%
29-13 42 18 11 21 3 23 20 68 62
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Paketurių Devold 33-79
42%
22-43
51%
11-36
31%
15-25
60%
32-21 53 19 10 17 4 20 23 92 104
Paįstrio Kvieta 29-69
42%
25-48
52%
4-21
19%
6-17
35%
29-13 42 18 11 21 3 23 20 68 62
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai