Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Kavarsko Kavarskas
103:61
(26-13 23-18 29-18 25-12)
2018-12-01
17:00
Musninkų Spindulys
Kavarsko pagrindinė mokykla, P.Cvirkos g. 35, Kavarskas, Anykščių rajonas
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
25 18 9 7
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Tomas Laurinavičius 23:27 7-11
64%
4-5
80%
3-6
50%
0-1
0%
6-1 7 5 3 1 0 2 1 17 26 25
FT-43
Robertas Vainickas 34:38 6-14
43%
5-7
71%
1-7
14%
0-0
0%
1-0 1 7 2 2 0 2 0 13 35 11
FT-13
Tomas Urbonas 25:57 9-15
60%
9-15
60%
0-0
-%
0-0
0%
4-4 8 1 2 2 0 3 1 18 32 19
FT-29
Marius Sausaitis 26:00 3-5
60%
3-4
75%
0-1
0%
0-0
0%
4-1 5 0 1 0 0 1 0 6 34 9
FT-14
Vytautas Peleckas 18:41 5-10
50%
5-9
56%
0-1
0%
0-1
0%
5-3 8 5 1 2 1 0 2 10 26 19
FT-41
Audrius Daniūnas 17:47 4-6
67%
4-5
80%
0-1
0%
0-0
0%
1-2 3 1 0 0 0 3 0 8 14 7
FT-16
Edgaras Bartaševičius 19:03 7-14
50%
3-5
60%
4-9
44%
0-0
0%
1-1 2 1 1 0 0 0 0 18 16 15
FT-31
Darius Kadžionis 17:35 2-9
22%
0-5
0%
2-4
50%
0-0
0%
2-0 2 1 1 3 0 4 0 6 12 -4
FT--9
Justas Šeštokas 16:52 3-6
50%
2-5
40%
1-1
100%
0-0
0%
1-0 1 0 1 1 0 2 0 7 15 3
FT-7
200 46-90
51%
35-60
58%
11-30
37%
0-2
0%
29-14 43 21 12 11 1 17 4 103 104
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Povilas Vilkas 40:00 6-13
46%
3-8
38%
3-5
60%
2-2
100%
7-2 9 0 0 1 0 1 2 17 -42 19
FT-19
Vytautas Čepanonis 35:57 3-8
38%
3-8
38%
0-0
-%
2-4
50%
1-2 3 2 0 6 0 1 4 8 -39 3
FT-3
Aurimas Juchnevičius 40:00 5-13
38%
5-11
45%
0-2
0%
1-2
50%
1-2 3 5 3 6 0 0 5 11 -42 12
FT-12
Tautvydas Pečiulis 40:00 5-14
36%
5-13
38%
0-1
0%
0-2
0%
6-0 6 4 1 4 1 2 3 10 -42 8
FT-8
Rokas Rolis 13:17 2-6
33%
1-3
33%
1-3
33%
0-0
0%
1-1 2 2 0 3 0 0 1 5 -18 3
FT-9
Rytis Liutkus 30:46 5-11
45%
5-10
50%
0-1
0%
0-2
0%
7-1 8 2 1 1 1 0 2 10 -27 15
FT-20
200 26-65
40%
22-53
42%
4-12
33%
5-12
42%
27-10 37 15 5 21 2 4 17 61 60
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Kavarsko Kavarskas 46-90
51%
35-60
58%
11-30
37%
0-2
0%
29-14 43 21 12 11 1 17 4 103 104
Musninkų Spindulys 26-65
40%
22-53
42%
4-12
33%
5-12
42%
27-10 37 15 5 21 2 4 17 61 60
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai