Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Sedos Sedula
68:57
(21-16 15-9 14-17 18-15)
2018-12-08
18:15
Akmenės Akmenė
Mažeikių M.Račkausko gimnazija, Laisvės g. 10, Mažeikiai
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
26 20 9 4
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Andrius Majauskis 28:33 7-17
41%
3-8
38%
4-9
44%
2-4
50%
4-5 9 4 4 2 0 1 4 20 6 26
FT-36
Antanas Narmontas 21:16 1-4
25%
1-4
25%
0-0
-%
5-6
83%
3-0 3 1 0 4 0 1 3 7 14 5
FT-9
Domininkas Vaitkus 28:02 7-12
58%
4-7
57%
3-5
60%
3-4
75%
5-1 6 0 1 6 1 2 2 20 10 16
FT-23
Giedrius Mickus 24:58 2-6
33%
2-5
40%
0-1
0%
0-0
0%
1-0 1 4 3 2 0 5 1 4 8 2
FT-3
Marius Kazlauskas 32:35 3-5
60%
3-5
60%
0-0
-%
1-3
33%
5-1 6 0 3 2 1 2 2 7 15 11
FT-14
Edvinas Jeraminas 8:40 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 0 2 0 1 0 2 2 2 7
FT-32
Marius Zoza 7:04 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
1-2
50%
0-0 0 0 0 0 0 2 2 1 -2 0
FT-0
Aivaras Kazlauskas 14:36 0-5
0%
0-2
0%
0-3
0%
1-2
50%
0-1 1 1 0 1 0 2 5 1 -2 -1
FT--3
Mindaugas Dirgėla 19:33 1-6
17%
1-5
20%
0-1
0%
0-0
0%
2-3 5 2 2 0 1 3 0 2 12 4
FT-8
Vytautas Dirgėla 12:29 2-5
40%
2-4
50%
0-1
0%
0-1
0%
0-1 1 1 2 1 0 0 1 4 0 4
FT-13
Rokas Songaila 1:07 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 1 0 1 0 0 -4 -2
FT--72
Rokas Smilgevičius 1:07 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 0 0 1 0 0 0 0 -4 0
FT-0
200 24-63
38%
17-43
40%
7-20
35%
13-22
59%
26-17 43 13 17 21 4 19 22 68 72
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Evaldas Radionovas 39:22 5-13
38%
4-5
80%
1-8
13%
2-7
29%
5-1 6 3 2 5 0 1 7 13 -10 12
FT-12
Justinas Statkus 36:23 5-12
42%
3-6
50%
2-6
33%
3-4
75%
1-0 1 3 0 4 0 4 3 15 -7 6
FT-7
Rimgaudas Dainius 33:44 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
0-0
0%
5-2 7 2 1 1 0 5 2 2 -4 6
FT-7
Dovydas Dapšys 34:08 3-9
33%
3-8
38%
0-1
0%
3-6
50%
3-2 5 0 0 5 1 3 6 9 -9 4
FT-5
Gvidas Petraitis 13:26 1-3
33%
0-0
-%
1-3
33%
0-0
0%
2-0 2 2 0 2 0 5 1 3 -5 -1
FT--3
Tomas Kinas 12:01 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 0 0 0 0 3 0 0 -3 -1
FT--3
Gediminas Bražėnas 10:33 3-6
50%
3-6
50%
0-0
-%
0-0
0%
1-1 2 0 0 0 1 0 0 6 -7 6
FT-23
Erikas Liubinas 20:23 3-7
43%
0-1
0%
3-6
50%
0-0
0%
4-0 4 0 2 6 1 1 0 9 -10 5
FT-10
200 21-53
40%
14-29
48%
7-24
29%
8-17
47%
26-8 34 10 5 23 3 22 19 57 37
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Sedos Sedula 24-63
38%
17-43
40%
7-20
35%
13-22
59%
26-17 43 13 17 21 4 19 22 68 72
Akmenės Akmenė 21-53
40%
14-29
48%
7-24
29%
8-17
47%
26-8 34 10 5 23 3 22 19 57 37
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai