Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Juškonių KK Pauliukai
80:88
(15-17 24-15 18-17 20-28
 3-11)
2018-12-08
14:00
Švenčionėlių Aitvaras-SC
Juškonių sporto salė, Liepų g. 2, Juškonys, Jonavos rajonas
Žiūrovai: 5


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
24 20 17 7
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Audrius Vasiliauskas 42:39 3-8
38%
3-7
43%
0-1
0%
7-9
78%
2-2 4 7 3 7 0 4 7 13 -11 16
FT-17
Vladimiras Burovas 35:34 6-14
43%
6-13
46%
0-1
0%
4-5
80%
4-1 5 3 3 7 0 4 6 16 -4 13
FT-16
Arvydas Geiša 39:12 7-17
41%
7-17
41%
0-0
-%
0-1
0%
11-6 17 1 3 1 1 3 1 14 -4 22
FT-25
Aivaras Bisigirskas 36:11 6-10
60%
6-10
60%
0-0
-%
2-4
50%
8-6 14 2 0 4 0 3 2 14 3 19
FT-24
Edvinas Masiokas 39:25 4-10
40%
3-7
43%
1-3
33%
3-4
75%
5-2 7 1 3 2 0 4 4 12 -9 14
FT-16
Mindaugas Gelžinis 31:59 3-13
23%
1-5
20%
2-8
25%
3-3
100%
3-0 3 0 2 1 0 3 2 11 -15 4
FT-6
225 29-72
40%
26-59
44%
3-13
23%
19-26
73%
33-20 53 14 14 23 1 21 22 80 88
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Modestas Mackevičius 39:16 7-15
47%
4-6
67%
3-9
33%
3-4
75%
5-1 6 6 2 4 0 3 4 20 1 22
FT-25
Gytis Steckis 20:49 3-3
100%
2-2
100%
1-1
100%
5-7
71%
0-1 1 5 0 2 0 3 4 12 -5 15
FT-32
Mantas Kukulskis 27:42 1-6
17%
1-6
17%
0-0
-%
1-2
50%
3-0 3 1 3 4 3 5 1 3 3 -1
FT--2
Rokas Šamšūra 38:34 5-11
45%
4-6
67%
1-5
20%
0-1
0%
5-1 6 2 3 2 0 4 2 11 15 11
FT-13
Ernestas Palskis 38:35 7-10
70%
4-6
67%
3-4
75%
1-2
50%
5-2 7 2 0 0 0 2 3 18 22 24
FT-28
Geraldas Kasperovičius 6:25 1-2
50%
0-0
-%
1-2
50%
0-0
0%
1-0 1 0 0 3 0 2 2 3 -14 0
FT-0
Mantas Šiekštelė 11:27 3-9
33%
2-4
50%
1-5
20%
0-0
0%
0-0 0 0 1 2 0 1 2 7 2 1
FT-4
Dainius Čeplinskas 16:22 2-4
50%
2-3
67%
0-1
0%
1-2
50%
0-0 0 2 0 1 0 1 1 5 2 3
FT-8
Robertas Trebnik 25:50 3-10
30%
1-1
100%
2-9
22%
1-2
50%
2-0 2 6 2 2 0 2 1 9 14 8
FT-14
225 32-70
46%
20-34
59%
12-36
33%
12-20
60%
25-6 31 24 11 20 3 23 20 88 83
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Juškonių KK Pauliukai 29-72
40%
26-59
44%
3-13
23%
19-26
73%
33-20 53 14 14 23 1 21 22 80 88
Švenčionėlių Aitvaras-SC 32-70
46%
20-34
59%
12-36
33%
12-20
60%
25-6 31 24 11 20 3 23 20 88 83
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai