Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
103:80
(26-22 15-21 34-17 28-20)
2018-12-15
12:00
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Viečiūnų pagrindinė mokykla, Jaunystės g. 8, Viečiūnai, Druskininkų savivaldybė
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
37 26 9 7
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Povilas Šoliūnas 16:50 4-7
57%
2-3
67%
2-4
50%
1-2
50%
0-0 0 2 0 0 0 2 2 11 12 9
FT-21
Mantas Kibildis 28:14 10-13
77%
8-10
80%
2-3
67%
1-1
100%
9-0 9 4 1 1 0 4 1 23 20 30
FT-43
Šarūnas Labenskas 24:34 4-7
57%
4-4
100%
0-3
0%
0-0
0%
2-0 2 7 3 3 0 2 1 8 2 13
FT-21
Karolis Urbonas 30:33 10-11
91%
10-11
91%
0-0
-%
1-4
25%
4-1 5 2 2 1 0 2 5 21 37 28
FT-37
Vytautas Alminas 13:41 2-2
100%
2-2
100%
0-0
-%
0-0
0%
5-2 7 2 0 2 0 0 1 4 12 12
FT-35
Žydrūnas Balčius 13:38 2-2
100%
1-1
100%
1-1
100%
0-0
0%
1-0 1 3 1 1 0 1 0 5 4 8
FT-23
Šarūnas Kvaraciejus 11:56 2-3
67%
1-2
50%
1-1
100%
1-2
50%
2-0 2 3 0 0 0 1 3 6 6 11
FT-37
Dainius Matulevičius 22:40 3-3
100%
2-2
100%
1-1
100%
1-2
50%
1-3 4 0 1 1 1 1 1 8 3 12
FT-21
Giedrius Goberis 22:12 4-9
44%
2-4
50%
2-5
40%
1-2
50%
0-2 2 0 0 0 0 3 2 11 11 6
FT-11
Darius Lenkauskas 15:42 2-4
50%
0-1
0%
2-3
67%
0-0
0%
1-0 1 2 1 0 0 4 1 6 8 5
FT-13
200 43-61
70%
32-40
80%
11-21
52%
6-13
46%
25-8 33 25 9 9 1 20 17 103 134
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Nojus Valenta 35:08 5-10
50%
4-4
100%
1-6
17%
1-1
100%
0-0 0 4 2 3 0 4 4 12 -25 10
FT-11
Tomas Žvaliauskas 40:00 6-8
75%
5-7
71%
1-1
100%
2-7
29%
4-1 5 5 1 3 0 4 4 15 -23 16
FT-16
Matas Jarmala 38:59 2-7
29%
1-1
100%
1-6
17%
4-4
100%
4-1 5 2 0 5 0 0 2 9 -22 8
FT-8
Dovydas Zdančius 40:00 9-17
53%
5-5
100%
4-12
33%
4-4
100%
4-1 5 6 3 0 0 3 8 26 -23 37
FT-37
Lukas Barkauskas 21:02 5-7
71%
5-6
83%
0-1
0%
1-1
100%
1-2 3 2 0 0 1 5 1 11 0 11
FT-21
Edgaras Valenta 24:51 3-7
43%
2-4
50%
1-3
33%
0-1
0%
0-1 1 1 1 1 0 1 1 7 -22 4
FT-6
200 30-56
54%
22-27
81%
8-29
28%
12-18
67%
15-6 21 20 7 12 1 17 20 80 86
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Viečiūnų Techpro 43-61
70%
32-40
80%
11-21
52%
6-13
46%
25-8 33 25 9 9 1 20 17 103 134
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 30-56
54%
22-27
81%
8-29
28%
12-18
67%
15-6 21 20 7 12 1 17 20 80 86
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys