Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Narvydžių Kuršasta
91:59
(19-10 13-20 23-11 36-18)
2019-02-02
12:00
Baisogalos Auridana
Skuodo Bartuvos progimnazija, Šatrijos g. 1, Skuodas
Žiūrovai: 50


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
33 33 21 9
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Saulius Petrauskas 26:55 10-19
53%
0-3
0%
10-16
63%
3-3
100%
3-3 6 0 0 0 0 2 5 33 0 33
FT-49
Valentas Mickus 31:46 1-5
20%
1-5
20%
0-0
-%
1-2
50%
11-10 21 4 4 2 1 2 2 3 0 26
FT-33
Paulius Mitkus 29:45 5-14
36%
4-10
40%
1-4
25%
0-0
0%
3-1 4 9 0 1 0 2 3 11 0 15
FT-20
Julius Kryževičius 20:27 8-12
67%
5-6
83%
3-6
50%
1-4
25%
4-4 8 3 3 2 3 4 4 20 0 28
FT-55
Mantas Tamošauskas 23:29 3-13
23%
2-5
40%
1-8
13%
0-2
0%
2-1 3 1 1 3 0 3 3 7 0 -3
FT--5
Ovidijus Jonaitis 5:33 0-3
0%
0-2
0%
0-1
0%
0-0
0%
0-1 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
FT-0
Julius Beniušis 7:18 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
0-0
0%
0-1 1 0 0 0 0 1 1 2 0 1
FT-5
Martynas Rimkus 18:24 5-10
50%
5-9
56%
0-1
0%
2-4
50%
2-2 4 3 1 1 0 3 2 12 0 11
FT-24
Tomas Jonušas 16:03 1-6
17%
0-4
0%
1-2
50%
0-0
0%
0-0 0 1 0 2 0 0 0 3 0 -3
FT--7
Aurimas Navickas 12:06 0-3
0%
0-2
0%
0-1
0%
0-0
0%
2-1 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1
FT-3
Emilijus Bartaševičius 8:14 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 0 1 2 0 1 0 0 0 -1
FT--5
200 34-89
38%
18-50
36%
16-39
41%
7-15
47%
32-29 61 22 10 17 4 18 22 91 108
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Ernestas Obrikas 38:50 7-14
50%
7-14
50%
0-0
-%
2-4
50%
4-4 8 2 2 5 0 4 5 16 0 15
FT-15
Aurimas Urbonas 31:42 5-12
42%
3-6
50%
2-6
33%
5-8
63%
3-5 8 2 1 2 0 3 5 17 0 18
FT-23
Arnoldas Sireika 33:44 5-15
33%
4-8
50%
1-7
14%
1-2
50%
5-1 6 2 2 1 1 3 1 12 0 9
FT-11
Žilvinas Padoras 32:09 4-12
33%
3-9
33%
1-3
33%
1-2
50%
8-0 8 2 3 4 7 3 2 10 0 16
FT-20
Giedrius Vaišys 34:34 1-10
10%
1-4
25%
0-6
0%
2-2
100%
2-3 5 5 2 3 0 4 3 4 0 3
FT-3
Evaldas Jurpalis 14:57 0-4
0%
0-0
-%
0-4
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 3 0 5 1 0 0 -11
FT--29
Dainius Tomkevičius 14:04 0-2
0%
0-2
0%
0-0
-%
0-0
0%
2-1 3 0 1 0 0 0 1 0 0 3
FT-9
200 22-69
32%
18-43
42%
4-26
15%
11-18
61%
27-17 44 13 11 18 8 22 18 59 53
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Narvydžių Kuršasta 34-89
38%
18-50
36%
16-39
41%
7-15
47%
32-29 61 22 10 17 4 18 22 91 108
Baisogalos Auridana 22-69
32%
18-43
42%
4-26
15%
11-18
61%
27-17 44 13 11 18 8 22 18 59 53
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys