Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
99:90
(18-27 27-24 27-16 27-23)
2019-02-02
17:00
Švenčionėlių Aitvaras-SC
Lazdijų M.Gustaičio gimnazija, Vytauto g. 13, Lazdijai
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
30 25 14 5
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Martynas Jančiulis 29:19 4-7
57%
2-2
100%
2-5
40%
0-0
0%
10-4 14 4 1 0 1 1 1 10 13 27
FT-37
Laimonas Juškauskas 24:40 6-13
46%
2-4
50%
4-9
44%
2-2
100%
5-1 6 4 1 5 4 5 1 18 -2 17
FT-28
Edvinas Vaina 32:32 9-19
47%
7-12
58%
2-7
29%
2-4
50%
4-8 12 2 1 4 0 4 2 22 1 19
FT-23
Dovydas Zdančius 31:38 4-20
20%
2-4
50%
2-16
13%
1-2
50%
6-1 7 3 0 4 1 0 1 11 1 2
FT-3
Tomas Bogušis 33:06 5-9
56%
3-4
75%
2-5
40%
0-0
0%
4-1 5 5 3 2 0 2 3 12 16 20
FT-24
Mantas Valukonis 33:28 8-13
62%
5-8
63%
3-5
60%
6-6
100%
4-2 6 1 0 1 1 1 4 25 13 30
FT-36
Giedrius Norkevičius 15:17 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
1-2
50%
0-1 1 2 0 1 0 0 1 1 3 2
FT-5
200 36-82
44%
21-34
62%
15-48
31%
12-16
75%
36-20 56 21 6 18 7 13 13 99 117
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Modestas Mackevičius 25:13 4-13
31%
4-8
50%
0-5
0%
2-3
67%
2-3 5 5 2 1 2 1 2 10 -12 14
FT-22
Gytis Steckis 28:38 6-14
43%
6-13
46%
0-1
0%
2-3
67%
4-0 4 5 0 5 0 2 3 14 -10 10
FT-14
Nerijus Kasperovičius 24:54 8-17
47%
8-15
53%
0-2
0%
3-5
60%
3-3 6 2 1 1 1 0 5 19 3 22
FT-35
Mantas Jusis 15:57 1-7
14%
1-7
14%
0-0
-%
0-0
0%
3-2 5 0 0 1 0 1 0 2 -7 -1
FT--3
Rokas Šamšūra 21:18 5-12
42%
4-8
50%
1-4
25%
0-0
0%
4-3 7 2 3 0 0 3 0 11 -1 13
FT-24
Geraldas Kasperovičius 6:57 3-4
75%
2-3
67%
1-1
100%
0-0
0%
0-1 1 0 0 0 0 0 0 7 -4 7
FT-40
Mantas Šiekštelė 12:19 4-10
40%
0-2
0%
4-8
50%
0-0
0%
1-3 4 0 1 1 0 0 0 12 2 10
FT-32
Dainius Čeplinskas 15:23 2-3
67%
1-1
100%
1-2
50%
0-0
0%
1-4 5 2 3 1 0 1 1 5 11 13
FT-34
Robertas Trebnik 11:22 2-10
20%
1-4
25%
1-6
17%
0-0
0%
3-0 3 0 0 1 0 1 0 5 1 -2
FT--7
Andrius Lazovskis 21:19 2-3
67%
1-1
100%
1-2
50%
0-0
0%
1-0 1 1 1 1 0 3 1 5 -7 4
FT-8
Tadas Kuodis 9:43 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 0 1 0 0 0 0 0 -17 -1
FT--4
Simonas Šalna 6:57 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 0 0 0 1 1 0 0 -4 2
FT-12
200 37-95
39%
28-63
44%
9-32
28%
7-11
64%
26-23 49 17 12 12 4 13 12 90 91
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 36-82
44%
21-34
62%
15-48
31%
12-16
75%
36-20 56 21 6 18 7 13 13 99 117
Švenčionėlių Aitvaras-SC 37-95
39%
28-63
44%
9-32
28%
7-11
64%
26-23 49 17 12 12 4 13 12 90 91
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys