Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
47:91
(9-21 15-21 16-28 7-21)
2019-02-02
12:00
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 35+
V.Kudirkos gimnazija, Vytauto g. 44, Kudirkos Naumiestis, Šakių rajonas
Žiūrovai: 15


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
36 34 17 8
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Tomas Vencius 23:07 3-9
33%
2-8
25%
1-1
100%
2-2
100%
2-1 3 0 1 7 0 0 2 9 -32 2
FT-3
Valdas Morkevičius 32:37 8-25
32%
5-16
31%
3-9
33%
2-2
100%
3-2 5 1 2 7 1 2 2 21 -30 6
FT-7
Andrius Vencius 28:19 1-3
33%
1-2
50%
0-1
0%
1-2
50%
2-1 3 2 1 2 0 2 1 3 -30 3
FT-4
Tomas Kantautas 26:36 2-16
13%
1-6
17%
1-10
10%
0-2
0%
8-1 9 4 2 4 0 1 1 5 -36 0
FT-0
Raimundas Dailidavičius 34:27 2-12
17%
2-8
25%
0-4
0%
1-2
50%
8-5 13 1 3 1 0 3 1 5 -41 8
FT-9
Almantas Atkočaitis 16:53 0-4
0%
0-2
0%
0-2
0%
0-0
0%
5-0 5 1 1 0 0 2 0 0 -12 1
FT-2
Vilmas Staugaitis 15:53 2-6
33%
2-5
40%
0-1
0%
0-0
0%
0-1 1 0 0 1 0 0 0 4 -21 0
FT-0
Vitalijus Krisčiūnas 22:08 0-4
0%
0-2
0%
0-2
0%
0-0
0%
2-2 4 0 1 2 0 3 0 0 -18 -4
FT--7
200 18-79
23%
13-49
27%
5-30
17%
6-10
60%
31-15 46 9 11 24 1 13 7 47 16
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Aurimas Papučka 28:59 4-13
31%
3-7
43%
1-6
17%
0-0
0%
8-2 10 8 1 2 0 1 2 9 37 18
FT-25
Aurimas Skupas 17:37 0-3
0%
0-3
0%
0-0
-%
0-0
0%
3-0 3 1 1 2 0 0 0 0 30 0
FT-0
Svajūnas Rauckis 32:44 6-12
50%
3-8
38%
3-4
75%
0-0
0%
13-4 17 3 2 2 3 3 2 15 27 31
FT-38
Artūras Narbutas 31:29 15-19
79%
15-18
83%
0-1
0%
4-7
57%
4-2 6 1 1 5 0 0 6 34 43 36
FT-46
Arnas Samalionis 33:40 4-15
27%
2-5
40%
2-10
20%
3-4
75%
11-1 12 5 5 4 2 1 2 13 34 22
FT-26
Modestas Ruškys 14:19 3-6
50%
1-2
50%
2-4
50%
0-0
0%
2-0 2 2 2 1 0 0 0 8 10 10
FT-28
Laurynas Kochanauskas 23:22 1-5
20%
1-4
25%
0-1
0%
0-2
0%
1-1 2 2 0 3 0 1 1 2 20 -3
FT--5
Darius Petrulaitis 17:50 5-6
83%
5-5
100%
0-1
0%
0-0
0%
5-0 5 1 1 2 0 1 0 10 18 13
FT-29
200 38-79
48%
30-52
58%
8-27
30%
7-13
54%
49-13 62 23 13 21 5 7 13 91 127
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+ 18-79
23%
13-49
27%
5-30
17%
6-10
60%
31-15 46 9 11 24 1 13 7 47 16
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 35+ 38-79
48%
30-52
58%
8-27
30%
7-13
54%
49-13 62 23 13 21 5 7 13 91 127
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys