Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Diskvalifikacinė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-02-02 Techninė pražanga
2019-01-26 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Parovėjos Agaras
2019-02-16 Techninė pražanga

Baisogalos Auridana
64:88
(20-22 19-27 6-22 19-17)
2019-02-09
14:00
Akmenės Akmenė
Baisogalos sporto arena, Taikos g. 14, Baisogala, Radviliškio rajonas
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
30 27 13 5
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Aurimas Urbonas 23:50 2-17
12%
2-12
17%
0-5
0%
5-11
45%
2-3 5 2 3 2 0 4 6 9 -28 -2
FT--3
Arnoldas Sireika 34:10 12-23
52%
11-17
65%
1-6
17%
2-3
67%
7-6 13 2 1 1 0 2 2 27 -16 30
FT-35
Žilvinas Padoras 23:11 3-11
27%
3-10
30%
0-1
0%
0-0
0%
5-4 9 0 3 4 1 2 0 6 -19 5
FT-9
Giedrius Vaišys 28:50 2-9
22%
2-6
33%
0-3
0%
0-0
0%
4-4 8 2 0 5 0 5 2 4 -28 -1
FT--1
Giedrius Petraitis 7:44 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-1 1 0 0 1 0 0 0 0 -1 -1
FT--5
Mindaugas Jokubauskas 31:46 0-6
0%
0-0
-%
0-6
0%
0-0
0%
3-1 4 2 0 2 0 3 1 0 -12 -4
FT--5
Evaldas Jurpalis 18:15 4-11
36%
3-6
50%
1-5
20%
0-2
0%
1-4 5 3 3 1 0 3 2 9 -7 9
FT-20
Dainius Tomkevičius 10:49 3-5
60%
3-5
60%
0-0
-%
0-0
0%
1-2 3 0 0 0 0 1 1 6 -6 7
FT-26
Žymantas Kirlys 21:25 1-4
25%
0-1
0%
1-3
33%
0-2
0%
4-4 8 1 2 7 0 2 1 3 -3 1
FT-2
200 27-87
31%
24-58
41%
3-29
10%
7-18
39%
30-31 61 12 12 23 1 22 15 64 44
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Evaldas Radionovas 27:48 4-10
40%
3-4
75%
1-6
17%
4-7
57%
1-0 1 4 2 5 0 3 3 13 21 6
FT-9
Justinas Statkus 28:50 7-9
78%
7-9
78%
0-0
-%
7-9
78%
1-1 2 1 1 1 2 2 5 21 22 25
FT-35
Rimgaudas Dainius 22:59 3-6
50%
3-5
60%
0-1
0%
0-0
0%
9-4 13 0 1 2 0 1 0 6 24 14
FT-24
Rokas Narkus 36:05 3-9
33%
3-5
60%
0-4
0%
2-6
33%
5-2 7 2 3 3 1 1 6 8 30 13
FT-14
Erikas Liubinas 27:18 11-20
55%
10-15
67%
1-5
20%
3-6
50%
6-2 8 3 3 2 1 4 4 26 16 27
FT-40
Edvinas Gricius 20:15 2-7
29%
0-0
-%
2-7
29%
0-0
0%
1-0 1 2 4 1 0 0 1 6 5 8
FT-16
Gediminas Bražėnas 17:01 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
0-0
0%
4-3 7 0 1 1 0 3 0 2 0 4
FT-9
Gvidas Petraitis 19:44 3-7
43%
3-5
60%
0-2
0%
0-0
0%
5-0 5 5 2 2 0 1 3 6 2 14
FT-28
200 34-71
48%
30-46
65%
4-25
16%
16-28
57%
35-14 49 17 17 18 4 15 22 88 111
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Baisogalos Auridana 27-87
31%
24-58
41%
3-29
10%
7-18
39%
30-31 61 12 12 23 1 22 15 64 44
Akmenės Akmenė 34-71
48%
30-46
65%
4-25
16%
16-28
57%
35-14 49 17 17 18 4 15 22 88 111
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai