Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Simno Simnas-Randers
88:73
(25-14 29-18 15-25 19-16)
2019-02-09
12:00
Daugų Daugai
UAB Randers, Naujoji g. 130, IV aukštas, Alytus
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
29 21 14 5
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Albertas Jakubauskas 37:47 6-14
43%
5-10
50%
1-4
25%
7-7
100%
6-4 10 5 0 7 1 4 3 20 15 20
FT-21
Vilius Miglinas 28:47 4-10
40%
3-5
60%
1-5
20%
1-2
50%
5-0 5 3 1 3 2 5 1 10 10 7
FT-10
Dovydas Braknys 35:09 6-15
40%
6-11
55%
0-4
0%
4-4
100%
6-2 8 5 2 5 0 3 4 16 13 18
FT-20
Robertas Ališkevičius 30:34 8-12
67%
7-9
78%
1-3
33%
4-7
57%
9-5 14 1 1 4 0 3 6 21 12 29
FT-38
Mindaugas Nikolskis 22:51 2-4
50%
2-4
50%
0-0
-%
2-4
50%
9-2 11 1 0 5 0 3 3 6 13 9
FT-16
Robertas Dimša 0:15 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
FT-0
Andrius Žukauskas 21:13 3-8
38%
0-1
0%
3-7
43%
1-2
50%
2-1 3 0 1 3 0 4 1 10 -1 2
FT-4
Aurimas Remeika 8:19 1-2
50%
1-2
50%
0-0
-%
0-0
0%
2-1 3 2 0 0 0 3 0 2 6 3
FT-14
Šarūnas Viselga 15:05 1-4
25%
1-2
50%
0-2
0%
1-2
50%
7-0 7 0 2 3 0 2 3 3 6 6
FT-16
200 31-69
45%
25-44
57%
6-25
24%
20-28
71%
49-17 66 17 7 30 3 28 21 88 94
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Liudvikas Babaliauskas 11:06 1-4
25%
0-3
0%
1-1
100%
0-0
0%
0-1 1 2 1 0 0 3 0 3 -8 1
FT-4
Povilas Tamulynas 34:48 4-12
33%
3-9
33%
1-3
33%
1-2
50%
9-2 11 3 1 1 0 4 4 10 -16 15
FT-17
Ignas Sinkevičius 31:22 3-15
20%
2-6
33%
1-9
11%
7-12
58%
5-0 5 5 2 3 0 5 8 14 -12 9
FT-11
Edgaras Švelginas 34:38 1-10
10%
0-0
-%
1-10
10%
3-6
50%
5-1 6 4 3 5 0 1 5 6 -7 6
FT-7
Rimvydas Stankevičius 26:53 5-13
38%
5-8
63%
0-5
0%
4-4
100%
1-0 1 1 3 1 0 5 5 14 -10 10
FT-15
Giedrius Junevičius 16:37 1-3
33%
0-0
-%
1-3
33%
0-0
0%
0-0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 2
FT-5
Rytis Amšiejus 23:47 7-16
44%
4-6
67%
3-10
30%
0-0
0%
4-1 5 0 3 0 0 2 0 17 -6 14
FT-24
Remigijus Kudzys 11:17 1-4
25%
1-2
50%
0-2
0%
0-2
0%
2-1 3 1 0 0 0 1 1 2 -5 1
FT-4
Kazimieras Šabaniauskas 9:32 1-1
100%
1-1
100%
0-0
-%
2-6
33%
0-2 2 0 0 0 0 1 3 4 -9 4
FT-17
200 24-78
31%
16-35
46%
8-43
19%
17-32
53%
26-11 37 16 14 10 0 24 27 73 62
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Simno Simnas-Randers 31-69
45%
25-44
57%
6-25
24%
20-28
71%
49-17 66 17 7 30 3 28 21 88 94
Daugų Daugai 24-78
31%
16-35
46%
8-43
19%
17-32
53%
26-11 37 16 14 10 0 24 27 73 62
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys