Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Sedos Sedula
94:80
(18-19 28-16 29-24 19-21)
2019-02-23
12:00
Baisogalos Auridana
Mažeikių M.Račkausko gimnazija, Laisvės g. 10, Mažeikiai
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
28 28 11 10
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Andrius Majauskis 27:15 6-15
40%
3-8
38%
3-7
43%
2-2
100%
2-1 3 5 2 3 0 3 2 17 -3 14
FT-21
Antanas Narmontas 24:16 1-2
50%
0-0
-%
1-2
50%
2-2
100%
4-1 5 3 1 2 0 2 1 5 13 10
FT-16
Edvinas Kesminas 27:37 9-14
64%
4-4
100%
5-10
50%
5-5
100%
1-2 3 4 1 5 0 2 4 28 5 28
FT-41
Domininkas Vaitkus 24:14 5-12
42%
4-10
40%
1-2
50%
2-2
100%
7-4 11 1 3 1 2 0 2 13 9 24
FT-40
Giedrius Mickus 29:39 4-7
57%
3-5
60%
1-2
50%
0-0
0%
2-4 6 2 1 5 0 1 1 9 19 10
FT-13
Edvinas Jeraminas 15:48 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 0 1 1 1 0 0 0 5 2
FT-5
Mindaugas Dirgėla 17:13 3-8
38%
2-4
50%
1-4
25%
0-0
0%
2-2 4 2 1 2 0 3 1 7 5 5
FT-12
Vytautas Dirgėla 25:06 6-9
67%
5-7
71%
1-2
50%
0-0
0%
1-2 3 3 2 1 0 1 2 13 10 18
FT-29
Rokas Smilgevičius 5:59 1-2
50%
1-1
100%
0-1
0%
0-2
0%
1-0 1 0 1 0 0 1 2 2 8 2
FT-13
Svajūnas Sidabras 2:53 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 1 1 2 0 3 0 0 -1 -3
FT--42
200 35-70
50%
22-40
55%
13-30
43%
11-13
85%
24-16 40 21 14 22 3 16 15 94 110
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Ernestas Obrikas 38:35 10-18
56%
10-18
56%
0-0
-%
4-6
67%
5-2 7 4 0 6 0 2 8 24 -13 25
FT-26
Aurimas Urbonas 34:59 9-21
43%
7-15
47%
2-6
33%
1-1
100%
1-4 5 1 4 4 0 2 1 21 -12 14
FT-16
Žilvinas Padoras 35:19 2-9
22%
1-4
25%
1-5
20%
0-0
0%
5-2 7 3 1 3 1 3 0 5 -4 4
FT-5
Mindaugas Jokubauskas 38:16 4-8
50%
1-1
100%
3-7
43%
0-0
0%
1-0 1 10 1 6 0 4 3 11 -9 12
FT-13
Žymantas Kirlys 29:18 3-5
60%
1-2
50%
2-3
67%
0-2
0%
3-1 4 2 5 1 1 1 1 8 2 15
FT-20
Evaldas Jurpalis 1:44 1-1
100%
1-1
100%
0-0
-%
0-1
0%
0-0 0 0 0 2 0 1 1 2 -7 -1
FT--23
Dainius Tomkevičius 21:49 4-8
50%
4-8
50%
0-0
-%
1-2
50%
2-5 7 1 1 0 0 2 1 9 -27 12
FT-22
200 33-70
47%
25-49
51%
8-21
38%
6-12
50%
21-15 36 21 12 22 2 15 15 80 81
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Sedos Sedula 35-70
50%
22-40
55%
13-30
43%
11-13
85%
24-16 40 21 14 22 3 16 15 94 110
Baisogalos Auridana 33-70
47%
25-49
51%
8-21
38%
6-12
50%
21-15 36 21 12 22 2 15 15 80 81
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys