Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-03-15 Techninė pražanga
2019-03-09 Techninė pražanga
2019-03-09 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Narvydžių Kuršasta
2019-03-09 Techninė pražanga

Dembavos Rezus 35+
2019-03-15 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
72:89
(22-23 18-23 15-23 17-20)
2019-03-16
14:00
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 35+
V.Kudirkos gimnazija, Vytauto g. 44, Kudirkos Naumiestis, Šakių rajonas
Žiūrovai: 25


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
29 27 14 4
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Tomas Vencius 25:30 4-13
31%
3-7
43%
1-6
17%
1-3
33%
0-0 0 3 0 2 0 1 2 10 -20 1
FT-2
Valdas Morkevičius 35:42 13-29
45%
13-23
57%
0-6
0%
1-2
50%
9-4 13 0 3 5 0 5 2 27 -15 18
FT-20
Tomas Kantautas 20:09 0-5
0%
0-4
0%
0-1
0%
0-0
0%
2-2 4 0 2 0 0 0 0 0 2 1
FT-2
Eimantas Baltrušaitis 25:05 6-7
86%
6-7
86%
0-0
-%
3-3
100%
1-6 7 1 1 0 0 1 3 15 -16 25
FT-40
Raimundas Dailidavičius 28:48 3-14
21%
2-7
29%
1-7
14%
0-0
0%
7-1 8 1 0 1 0 3 0 7 -6 1
FT-1
Almantas Atkočaitis 11:59 1-5
20%
0-0
-%
1-5
20%
0-0
0%
1-0 1 3 2 0 0 2 0 3 6 3
FT-10
Andrius Vencius 22:32 3-6
50%
3-4
75%
0-2
0%
0-0
0%
2-0 2 2 1 0 0 2 0 6 -9 6
FT-11
Vilmas Staugaitis 11:06 1-2
50%
1-1
100%
0-1
0%
0-0
0%
2-1 3 1 0 0 0 2 0 2 -4 3
FT-11
Vitalijus Krisčiūnas 19:09 1-3
33%
1-2
50%
0-1
0%
0-0
0%
1-0 1 3 1 4 0 4 2 2 -23 -1
FT--2
200 32-84
38%
29-55
53%
3-29
10%
5-8
63%
27-15 42 14 10 12 0 20 9 72 57
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Modestas Ruškys 35:43 4-13
31%
3-7
43%
1-6
17%
4-6
67%
5-1 6 4 1 2 0 2 4 13 16 13
FT-15
Artūras Narbutas 40:00 8-15
53%
8-12
67%
0-3
0%
4-6
67%
11-3 14 3 0 5 3 3 5 20 17 28
FT-28
Arnas Samalionis 40:00 8-18
44%
2-8
25%
6-10
60%
2-2
100%
9-5 14 1 3 5 0 3 5 24 17 29
FT-29
Laurynas Kochanauskas 28:17 2-3
67%
2-3
67%
0-0
-%
0-0
0%
4-2 6 2 1 5 1 1 1 4 11 8
FT-11
Tadas Kundelis 34:20 7-15
47%
0-1
0%
7-14
50%
3-4
75%
5-0 5 1 1 0 0 0 3 24 19 25
FT-29
Aurimas Skupas 21:40 1-3
33%
1-1
100%
0-2
0%
2-4
50%
2-0 2 0 0 1 0 1 2 4 5 2
FT-4
200 30-65
46%
16-32
50%
14-33
42%
15-22
68%
36-12 48 11 6 18 4 10 20 89 105
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+ 32-84
38%
29-55
53%
3-29
10%
5-8
63%
27-15 42 14 10 12 0 20 9 72 57
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 35+ 30-65
46%
16-32
50%
14-33
42%
15-22
68%
36-12 48 11 6 18 4 10 20 89 105