Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Paketurių Devold
86:79
(26-32 25-17 21-12 14-18)
2019-04-06
16:15
Pajūrio Jūra
Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Vytauto g. 19, Kupiškis
Žiūrovai: 20


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
40 30 13 5
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Paulius Jasukaitis 25:03 6-15
40%
3-6
50%
3-9
33%
3-3
100%
1-1 2 2 1 2 0 2 3 18 11 13
FT-21
Donaldas Kručas 13:43 2-4
50%
2-4
50%
0-0
-%
0-0
0%
1-3 4 0 0 1 0 3 0 4 -7 2
FT-6
Klaidas Miciūnas 26:54 2-7
29%
1-5
20%
1-2
50%
4-4
100%
3-0 3 4 5 1 0 2 3 9 7 16
FT-24
Giedrius Radzevičius 28:54 11-16
69%
9-12
75%
2-4
50%
6-10
60%
9-4 13 2 1 3 1 3 8 30 4 40
FT-55
Ignas Domža 24:39 0-3
0%
0-0
-%
0-3
0%
0-0
0%
2-1 3 5 0 0 0 2 0 0 8 3
FT-5
Andrius Baronas 14:47 5-6
83%
5-5
100%
0-1
0%
0-0
0%
1-2 3 1 0 4 1 1 2 10 1 11
FT-30
Ugnius Gasiūnas 17:15 2-10
20%
2-8
25%
0-2
0%
0-0
0%
5-1 6 2 3 0 0 3 1 4 -2 5
FT-12
Marius Graičiūnas 12:24 1-5
20%
0-1
0%
1-4
25%
0-0
0%
3-0 3 1 0 1 0 2 2 3 0 2
FT-6
Marius Nareckas 13:54 1-2
50%
1-2
50%
0-0
-%
2-2
100%
2-0 2 0 0 1 0 2 1 4 12 3
FT-9
Mindaugas Petronis 7:42 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-2 2 0 0 0 0 1 0 0 3 0
FT-0
Nerijus Gintautas 14:45 2-4
50%
2-4
50%
0-0
-%
0-1
0%
2-1 3 1 1 1 0 1 1 4 -2 5
FT-14
200 32-73
44%
25-48
52%
7-25
28%
15-20
75%
32-15 47 18 11 14 2 22 21 86 100
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Aivaras Bartašius 24:08 4-8
50%
3-5
60%
1-3
33%
0-0
0%
1-0 1 3 1 2 0 3 1 9 -5 6
FT-10
Dovydas Dainauskis 18:57 4-6
67%
4-6
67%
0-0
-%
4-4
100%
2-0 2 2 0 2 0 3 2 12 -6 11
FT-23
Edvinas Simenas 21:32 6-10
60%
4-6
67%
2-4
50%
0-0
0%
4-1 5 1 1 2 1 3 1 14 -6 14
FT-26
Rokas Stancelis 37:51 5-9
56%
5-7
71%
0-2
0%
6-10
60%
6-1 7 1 2 2 0 2 8 16 -7 22
FT-23
Mindaugas Katinas 35:37 3-14
21%
3-9
33%
0-5
0%
4-4
100%
8-0 8 2 1 4 0 4 4 10 -1 6
FT-7
Aurimas Juškevičius 22:54 3-7
43%
2-3
67%
1-4
25%
1-2
50%
2-1 3 1 2 1 0 1 1 8 -11 8
FT-14
Lukas Drukteinis 22:48 3-4
75%
3-3
100%
0-1
0%
0-0
0%
3-2 5 0 1 1 0 4 3 6 1 9
FT-16
Lukas Arnašius 16:13 1-8
13%
1-4
25%
0-4
0%
2-4
50%
1-0 1 1 0 0 0 1 2 4 0 -2
FT--5
200 29-66
44%
25-43
58%
4-23
17%
17-24
71%
28-5 33 11 8 14 1 21 22 79 74
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Paketurių Devold 32-73
44%
25-48
52%
7-25
28%
15-20
75%
32-15 47 18 11 14 2 22 21 86 100
Pajūrio Jūra 29-66
44%
25-43
58%
4-23
17%
17-24
71%
28-5 33 11 8 14 1 21 22 79 74
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys