Ūgis: 184 cm
Svoris: 90 kg
Gimė: 1980-10-12
2016-11-19
Pirmose Veteranų 35+ čempionato rungtynėse, Kudirkos Naumiesčio (Šakių raj.) komandos puolimo mašina rezultatu 89:46 pervažiavo svečius Lėno-Taujėnų Partizanus (Ukmergės raj.). Pati rungtynių pradžia atspindėjo akivaizdų šeimininkų panašumą ir pimasis kėlinys baigėsi 22-12. Antrame kėlinyje svečiai nesugebėjo stabilizuoti padėties ir paleido ...
2013-12-11
Pirmąją pergalę čempionate iškovojo Krekenavos Pasodėlė (Panevėžio raj.), kuri savo aikštelėje 100:69 nepaliko jokių vilčių negausiai į rungtynes susirinkusiems Lėno-Taujėnų Partizanams (Ukmergės raj.). Partizanai ir Krekenava čempionate kol kas turi po vieną laimėjimą ir Aukštaičių provincijos lentelėje rikiuojasi greta. R.Čerškus buvo ...