Antrąjį pralaimėjimą iš eilės MML Žemaičių provincijos varžybose patyrė Smalininkų „Nemuno“ (Jurbarko raj.) krepšininkai. Šį kartą „nemuniečiai“ po pratęsimo 93:96 turėjo pripažinti svečių iš Pajūrio „Jūros“ (Šilalės raj.) pranašumą.

Visas rungtynes vyko gražus tačiau kietas žaidimas, Smalininkų ekipa rungtynėse sugebėjo prasižengti net 35 kartus ir dažniausiai taip stabdė varžovų atakas.

Visgi pratęsime sėkmė lydėjo svečius ir Žemaičių provincijos favoritus Pajūrio „Jūrą“, kuri šventė trečiąją pergalę čempionate.

Rezultatyviausiai Pajūrio komandoje žaidė 28 taškus pelnęs D.Rupšys, 27 pridėjo R.Dimičiukas, 18 – M.Čepauskas.

Aikštės šeimininkų gretose 25 taškus pelnė D.Pocevičius, 19 surinko N.Blažys, o 18 pridėjo J.Miliūnas.