A divizionas - Centras
Pos Kruonio Žaibas Velžio Adorma-roletai Jums Juškonių KK Pauliukai Trakiškio Romeogym GM W L HW HL Diff PTS
1 Kruonio Žaibas - 87-79
102-77
105-78
3 3 0 2 0 60 6
2 Velžio Adorma-roletai Jums 79-87
- 110-49
77-59
3 2 1 1 1 71 5
3 Juškonių KK Pauliukai 77-102
49-110
- 70-67
3 1 2 1 0 -83 4
4 Trakiškio Romeogym 78-105
59-77
67-70
- 3 0 3 0 1 -48 3

A divizonas - Pietūs
Pos Viečiūnų Techpro Simno Randers-Triteksta Daugų Daugai Kapčiamiesčio Kapčiamiestis GM W L HW HL Diff PTS
1 Viečiūnų Techpro - 82-83
95-71
99-81
3 2 1 2 1 41 5
2 Simno Randers-Triteksta 83-82
- 92-93
90-86
3 2 1 0 0 4 5
3 Daugų Daugai 71-95
93-92
- 80-77
3 2 1 1 0 -20 5
4 Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 81-99
86-90
77-80
- 3 0 3 0 2 -25 3

A divizionas - Šiaurė
Pos Baisogalos Auridana Parovėjos Agaras Krinčino Aukštaitijos mediena Obelių Entuziastai GM W L HW HL Diff PTS
1 Baisogalos Auridana - 82-68
82-74
65-60
3 3 0 1 0 27 6
2 Parovėjos Agaras 68-82
- 79-77
73-67
3 2 1 1 1 -6 5
3 Krinčino Aukštaitijos mediena 74-82
77-79
- 88-75
3 1 2 1 1 3 4
4 Obelių Entuziastai 60-65
67-73
75-88
- 3 0 3 0 1 -24 3

A divizionas - Vakarai
Pos Akmenės Akmenė Narvydžių Kuršasta Pagojukų Helanas Pajūrio Jūra GM W L HW HL Diff PTS
1 Akmenės Akmenė - 73-70
101-69
108-88
3 3 0 1 0 55 6
2 Narvydžių Kuršasta 70-73
- 81-64
94-76
3 2 1 1 1 32 5
3 Pagojukų Helanas 69-101
64-81
- 98-76
3 1 2 1 0 -27 4
4 Pajūrio Jūra 88-108
76-94
76-98
- 3 0 3 0 2 -60 3

B divizionas - Centras
Pos Kavarsko Kavarskas Labūnavos Labūnava Paįstrio Kvieta Širvintų Briedis GM W L HW HL Diff PTS
1 Kavarsko Kavarskas - 72-61
107-38
84-68
3 3 0 2 0 96 6
2 Labūnavos Labūnava 61-72
- 112-88
99-79
3 2 1 2 0 33 5
3 Paįstrio Kvieta 38-107
88-112
- 80-79
3 1 2 1 1 -92 4
4 Širvintų Briedis 68-84
79-99
79-80
- 3 0 3 0 0 -37 3

B divizionas - Šiaurė
Pos Paketurių BC Devold Vabalninko MB Ingauda Pandėlio Pandėlys Panemunėlio Fazė GM W L HW HL Diff PTS
1 Paketurių BC Devold - 88-67
78-65
93-57
3 3 0 1 0 70 6
2 Vabalninko MB Ingauda 67-88
- 73-53
68-54
3 2 1 1 1 13 5
3 Pandėlio Pandėlys 65-78
53-73
- 75-59
3 1 2 1 1 -17 4
4 Panemunėlio Fazė 57-93
54-68
59-75
- 3 0 3 0 1 -66 3

B divizionas - Vakarai
Pos Rietavo Plungės lagūna Bugenių Ekovalis Mosėdžio Gimnazija-KKSC Pajūrio Jūra-2 GM W L HW HL Diff PTS
1 Rietavo Plungės lagūna - 84-62
82-77
101-61
3 3 0 2 0 67 6
2 Bugenių Ekovalis 62-84
- 85-81
106-101
3 2 1 1 0 -13 5
3 Mosėdžio Gimnazija-KKSC 77-82
81-85
- 85-74
3 1 2 1 1 2 4
4 Pajūrio Jūra-2 61-101
101-106
74-85
- 3 0 3 0 1 -56 3

35+ divizionas - Rytai
Pos Užpalių Užpaliai 35+ Velžio Velžys 35+ Dembavos Rezus 35+ Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ Trakiškio Akmenys 35+ GM W L HW HL Diff PTS
1 Užpalių Užpaliai 35+ - - 90-69
77-82
66-82
3 1 2 1 0 0 4
2 Velžio Velžys 35+ - - 59-91
66-60
- 2 1 1 1 0 -26 3
3 Dembavos Rezus 35+ 69-90
91-59
- - - 2 1 1 1 0 11 3
4 Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ 82-77
60-66
- - - 2 1 1 1 0 -1 3
5 Trakiškio Akmenys 35+ 82-66
- - - - 1 1 0 1 0 16 2

35+ divizionas - Vakarai
Pos Baisogalos Auridanos veteranai 35+ Smilgių Veteranai 35+ Juodeikių Nafmera 35+ Kepalių Amicitia 35+ Akmenės rajono Patriots 35+ GM W L HW HL Diff PTS
1 Baisogalos Auridanos veteranai 35+ - - 88-59
- 87-75
2 2 0 1 0 41 4
2 Smilgių Veteranai 35+ - - 77-84
87-66
- 2 1 1 0 1 14 3
3 Juodeikių Nafmera 35+ 59-88
84-77
- - - 2 1 1 0 0 -22 3
4 Kepalių Amicitia 35+ - 66-87
- - 76-52
2 1 1 0 1 3 3
5 Akmenės rajono Patriots 35+ 75-87
- - 52-76
- 2 0 2 0 2 -36 2