Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-11-09 Techninė pražanga
2019-11-09 Techninė pražanga
2019-11-08 Techninė pražanga
2019-11-02 Techninė pražanga
2019-11-02 Techninė pražanga
2019-11-02 Techninė pražanga
2019-10-27 Techninė pražanga
2019-10-26 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
2019-11-02 Techninė pražanga

Pagojukų Helanas
2019-11-09 Techninė pražanga

Krinčino Aukštaitijos mediena
74:82
(19-18 14-18 28-21 13-25)
2019-10-26
12:00
Baisogalos Auridana
Ustukių pagrindinio ugdymo skyrius, Ustukių kaimas, Pasvalio rajonas
Žiūrovai: 5


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
25 22 12 4
NO MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Raimondas Keleris 28:21 4-12
33%
0-5
0%
4-7
57%
6-6
100%
6-0 6 1 0 2 0 4 5 18 2 16
FT-23
Vytautas Kanišauskas 30:49 6-8
75%
6-8
75%
0-0
-%
3-6
50%
4-3 7 2 0 1 0 4 7 15 -10 21
FT-27
Aurimas Nečionis 23:16 1-7
14%
1-7
14%
0-0
-%
2-4
50%
2-4 6 2 0 2 0 5 4 4 -10 1
FT-2
Saulius Steponavičius 28:16 4-10
40%
3-5
60%
1-5
20%
2-2
100%
6-1 7 1 1 3 0 2 2 11 -10 11
FT-16
Mindaugas Vaičikauskas 19:34 2-9
22%
1-4
25%
1-5
20%
4-4
100%
3-1 4 1 2 1 0 4 2 9 -4 6
FT-12
Artūras Narbutas 16:42 3-5
60%
3-5
60%
0-0
-%
0-0
0%
3-1 4 0 0 3 1 3 1 6 -1 4
FT-10
Rytis Sankauskas 15:33 1-3
33%
1-2
50%
0-1
0%
1-2
50%
2-0 2 0 0 2 0 1 1 3 -9 0
FT-0
Sigitas Deksnys 9:13 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-0
0%
0-2 2 0 0 1 0 0 0 0 2 -1
FT--4
Daivaras Dulkė 22:46 2-6
33%
1-3
33%
1-3
33%
3-8
38%
8-1 9 1 0 1 0 3 4 8 5 9
FT-16
Arnas Vačikauskas 5:28 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 -5 -2
FT--15
200 23-64
36%
16-41
39%
7-23
30%
21-32
66%
37-14 51 8 3 16 1 26 26 74 73
NO MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Airidas Kurauskas 30:48 7-19
37%
5-11
45%
2-8
25%
6-7
86%
5-0 5 4 3 4 0 3 6 22 23 20
FT-26
Nerijus Daunoravičius 34:49 8-17
47%
8-13
62%
0-4
0%
2-2
100%
7-5 12 0 2 1 0 2 5 18 12 25
FT-29
Kęstutis Mačiūnas 33:06 2-6
33%
2-5
40%
0-1
0%
1-4
25%
3-2 5 0 1 0 0 4 2 5 22 2
FT-2
Lukas Alekna 23:38 5-13
38%
3-7
43%
2-6
33%
4-4
100%
4-1 5 1 0 1 0 4 5 16 9 14
FT-24
Paulius Špokas 29:58 5-9
56%
4-6
67%
1-3
33%
1-4
25%
3-3 6 0 4 1 1 4 4 12 19 15
FT-20
Žygimantas Gaidžiūnas 13:07 1-6
17%
1-3
33%
0-3
0%
0-0
0%
1-0 1 1 0 1 0 1 0 2 -12 -3
FT--9
Deividas Barzinskas 11:26 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 1 1 0 0 3 1 2 -15 1
FT-3
Tomas Martinaitis 2:40 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
2-2
100%
0-0 0 0 0 0 0 0 1 2 -5 3
FT-45
Mindaugas Jokubauskas 11:22 0-3
0%
0-0
-%
0-3
0%
1-2
50%
2-0 2 0 2 0 0 2 1 1 -6 0
FT-0
Dainius Tomkevičius 9:01 1-2
50%
1-2
50%
0-0
-%
0-0
0%
1-1 2 0 0 0 0 3 1 2 -7 1
FT-4
200 30-78
38%
25-50
50%
5-28
18%
17-25
68%
29-14 43 7 13 8 1 26 26 82 86
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Krinčino Aukštaitijos mediena 23-64
36%
16-41
39%
7-23
30%
21-32
66%
37-14 51 8 3 16 1 26 26 74 73
Baisogalos Auridana 30-78
38%
25-50
50%
5-28
18%
17-25
68%
29-14 43 7 13 8 1 26 26 82 86