Lygos apdovanojimai
Pražangos
2020-01-19 Techninė pražanga
2020-01-19 Techninė pražanga
2020-01-19 Techninė pražanga
2020-01-18 Techninė pražanga
2020-01-18 Techninė pražanga
2020-01-11 Techninė pražanga
2020-01-11 Techninė pražanga
2020-01-11 Techninė pražanga
2020-01-10 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Pajūrio Jūra-2
2020-01-19 Techninė pražanga

Penktadienis, sausio 24 d. Kepalių Amicitia 35+ Juodeikių Nafmera 35+ 19:30 MMKL
Šeštadienis, sausio 25 d. Rietavo Plungės lagūna Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 12:00 MMKL
Pandėlio Pandėlys Kavarsko Kavarskas 12:00 MMKL
Baisogalos Auridana Akmenės Akmenė 12:00 MMKL
Velžio Velžys 35+ Užpalių Užpaliai 35+ 12:00 MMKL
Juodeikių Nafmera 35+ Baisogalos Auridanos veteranai 35+ 14:00 MMKL
Velžio Adorma-roletai Jums Simno Randers-Triteksta 14:00 MMKL
Pajūrio Jūra-2 Panemunėlio Fazė 14:30 MMKL
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ Trakiškio Akmenys 35+ 14:30 MMKL
Paketurių BC Devold Mosėdžio Gimnazija-KKSC 14:30 MMKL
Labūnavos Labūnava Obelių Entuziastai 14:30 MMKL
Pajūrio Jūra Bugenių Ekovalis 16:30 MMKL
Akmenės rajono Patriots 35+ Smilgių Veteranai 35+ 16:30 MMKL
Kruonio Žaibas Viečiūnų Techpro 17:00 MMKL
Juškonių KK Pauliukai Daugų Daugai 17:00 MMKL
Pagojukų Helanas Parovėjos Agaras 19:30 MMKL
Sekmadienis, sausio 26 d. Širvintų Briedis Paįstrio Kvieta 15:00 MMKL
Šeštadienis, vasario 1 d. Rietavo Plungės lagūna Paketurių BC Devold 12:00 MMKL
Velžio Adorma-roletai Jums Daugų Daugai 12:00 MMKL
Panemunėlio Fazė Paįstrio Kvieta 12:00 MMKL
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis Mosėdžio Gimnazija-KKSC 13:00 MMKL
Trakiškio Akmenys 35+ Dembavos Rezus 35+ 14:00 MMKL
Obelių Entuziastai Kavarsko Kavarskas 14:00 MMKL
Pajūrio Jūra-2 Širvintų Briedis 14:30 MMKL
Labūnavos Labūnava Pandėlio Pandėlys 14:30 MMKL
Pajūrio Jūra Vabalninko MB Ingauda 16:30 MMKL
Smilgių Veteranai 35+ Baisogalos Auridanos veteranai 35+ 16:30 MMKL
Kruonio Žaibas Simno Randers-Triteksta 17:00 MMKL
Juškonių KK Pauliukai Viečiūnų Techpro 17:00 MMKL
Pagojukų Helanas Krinčino Aukštaitijos mediena 19:30 MMKL