Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

A B C Č D E F G I J K L M N O P R S Š T U V Z Ž
K
Rietavo Plungės lagūna
Kavarsko Kavarskas
Pandėlio Pandėlys
Musninkų Spindulys
Kruonio Žaibas
Velžio BC Velžys
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
Lėno-Taujėnų Partizanai 35+
Pandėlio Pandėlys
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
Viečiūnų Techpro
Velžio BC Velžys
Švenčionėlių Aitvaras-SC
Švenčionėlių Aitvaras-SC
Akmenės rajono Patriots 35+
Pajūrio Jūra
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Dembavos Rezus 35+
Pagojukų Helanas
Pandėlio Pandėlys
Dembavos Rezus 35+
Užpalių Užpaliai 35+
Sedos Sedula
Sedos Sedula
Akmenės rajono Patriots 35+
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys
Laukuvos Medvėgalis
Sedos Sedula
Viečiūnų Techpro
Labūnavos Labūnava
Paįstrio Kvieta
Vabalninko Vabalninkas
Akmenės Akmenė
Paįstrio Kvieta, Smilgių Veteranai 35+
Velžio BC Velžys
Baisogalos Auridana
Daugų Daugai
Vaiguvos Knituva
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
Rietavo Plungės lagūna
Parovėjos Agaras
Paįstrio Kvieta
Baisogalos Auridana
Vabalninko Vabalninkas
Akmenės Akmenė
Akmenės Akmenė
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 35+
Laukuvos Medvėgalis
Pagojukų Helanas
Stalgėnų Lobikonas
Paketurių Devold
Akmenės rajono Patriots 35+
Vaiguvos Knituva
Pagojukų Helanas
Vaiguvos Knituva
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
Parovėjos Agaras
Narvydžių Kuršasta
Paketurių Devold
Paketurių Devold
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys
Kruonio Žaibas
Velžio Velžys 35+
Simno Simnas-Randers
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
Pandėlio Pandėlys
Pandėlio Pandėlys
Daugų Daugai
Švenčionėlių Aitvaras-SC
Paįstrio Kvieta
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 35+
Pandėlio Pandėlys
Švenčionėlių Aitvaras-SC
Švenčionėlių Aitvaras-SC
Ažytėnų Ažytėnai-Laumetris
Labūnavos Labūnava
Musninkų Spindulys
Paketurių Devold
Velžio Velžys 35+
Viečiūnų Techpro
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys