Pražangos
2020-02-22 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Namų sienos bei gausus sirgalių palaikymas nepadėjo, ir Laukuvos Medvėgalis (Šilalės raj.) privalėjo pripažinti Pagėgių Pagėgių (Pagėgių sav.) ekipos pranašumą rezultatu 66:76 (15:21, 18:11, 24:22, 9:22).

Pagėgių ekipa nuo pat rungtynių pradžios bandė diktuoti savo sąlygas, bet jau antrajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo stabilizuoti padėtį ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 33:32.

Jei trečiajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, tai ketvirtasis kėlinys priklausė svečiams iš Pagėgių kas ir nulėmė jų pergalę.

Laukuvos Medvėgalio gretose geriausiai pasirodė Donatas Petrauskas pelnęs 17 taškų, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, bet suklydęs net 10 kartų.

Pagėgių gretose rezultatyviai žaidė Antanas Musvydas pelnęs 28 taškus ir sugebėjęs perimti 6 kamuolius.