2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Ketvirtąją pergalę šiame sezone iškovojo Užpalių Užpalių (Utenos raj.) krepšininkai įveikdami Keleriškių Laumetrio (Kėdainių raj.) ekipos krepšininkus rezultatu 86:63.

Pasiekti pergalės Užpalių Užpaliams nesutrukdė ir skurdus atsarginių indėlis, kurie pelnė tik 6 taškus. Palyginimui nuo oponentų suolo pakilę krepšininkai pelnė 25.

Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai stengėsi atitrūkti ir susikrauti saugią persvarą. Pasibaigus pirmajam kėliniui skirtumas tarp komandų buvo penki taškai, o po antrojo persvara patrigubėjo ir komandas jau skyrė penkiolika taškų.

Per likusius du kėlinius svečiai nesugebėjo sugrąžinti intrigos į rungtynes, ir jei trečiajame ketvirtyje skirtumas neaugo, tai per paskutines dešimt minučių šeimininkai sugebėjo dar labiau atitrūkti ir laimėt užtikrintai.

Nugalėtojams Tomas Mackonis pelnė net 33 taškus ir dar pridėjo 8 atkovotus kamuolius.

Laumetrio gretose Einoras Stankus buvo rezultatyviausias pelnydamas 17 taškų.