Pražangos
2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Mažų miestelių krepšinio lygoje toliau tęsiasi ketvirtfinalių susitikimai, o po antrujų A divizionų rungtynių paaiškėjo ir dvi komandos jau patekusios į čempionato pusfinalį.

Trakiškio Aukštaitijos Akmenys pirmą kartą istorijoje kausis finaliniame ketverte

Trakiškio Aukštaitijos Akmenys ir Kruonio Žaibas - pusfinalyje tiesiausiu keliu

Antrąsias pergales savo serijose iškovojo ir tiesiausiu keliu į pusfinalį pateko Trakiškio ir Kruonio komandos. Trakiškio komanda Alytuje po pratęsimo 94:85 palaužė Alovės Randers, o Kruonio Žaibas taip pat išvykoje Plungėje 99:65 nepasigailėjo Šateikių ekipos. Pratęsimo Alytuje galėjo ir nebūti, ketvirtojo kėlinio pabaigoje prie baudų metimo linijos stojo aloviškis Mindaugas Nikolskis, tačiau abu mesti baudos metimai tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą, kuriame jau pranašesni buvo svečiai iš Panevėžio rajono. Trakiškio komanda tarp keturių geriausių lygos komandų pateko pirmą kartą. Tuo tarpu Plungėje Kruonio ekipą į pergalę vedė trigubą dublį atlikęs Evaldas Rastenis, šis žaidėjas tiesiog draskė varžovų gynybą, bei puikiai kūrė progas komandos draugams. Kruonio komanda po ketverių metų pertraukos grįžo tarp stipriausių lygos komandų, 2013-2014 metų čempionate Žaibas tapo trečiosios vietos laimėtojais.

Keleriškiai ir Narvydžiai išlygino serijų rezultatus

Kitose ketvirtfinalio serijose reikės lemiamų trečiųjų rungtynių. Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidęs Keleriškių Laumetris penktadienį namuose 96:87 palaužė Baisogalą, bei seriją gražino vėl į šį Radviliškio rajono miestelį. Tuo tarpu kaip ir pirmajame tarpusavio mače praėjusią savaitę taip ir Skuode vyko tikra drama, komandos vėl žaidė lygias rungtynes, o šį kartą fortūna jau šypsojosi Kuršastos krepšininkams. Mantas Tamošauskas kartu su rungtynių pabaigos sirena pataikę dvitaškį metimą ir išplėšė komandai pergalę 75:73, taip pasiųsdamas komandas į trečiąsias rungtynes dėl patekimo į pusfinalį.

Skirtingi B diviziono ketvirtfinalių scenarijai Pagėgiuose ir Dauguose

Itin skirtingai susiklostė dvi B diviziono ketvirtfinalių serijų rungtynės. Pagėgiuose eilinį sykį vos šešis krepšininkus į išvyką atsivežusi Dembavos Rezus puikiai žaidė tris kėlinius po trisdešimties minučių turėjo dvylikos taškų persvarą, vis dėlto pagėgiškiai nebuvo linkę nuleisti rankų ir vedami puikias rungtynes sužaidusio Dainius Austyno kibo į lemiamą šturmą. Galima teigti, jog šturmas pavyko, skirtumas buvo sumažintas ir pralaimėta tik 86:88, o dviejų taškų pranašumas šio ketvirtfinalio baigtį perkelia į Dembavą.

Visiškai kitaip susiklostė pirmosios Daugų ir Viduklės rungtynės, kuriose nuo pat pradžių puikiai rungtyniavę daugiškiai tiesiog pribloškė savo varžovus. Turbūt įkvėpti itin gausiai susirinkusių sirgalių Daugų krepšininkai rungtyniavo tarsi iš natų ir šventė įspūdingą pergalę 99:51. Prieš atsakomąsias rungtynes susikrautas 48 taškų pranašumas leidžia tikėtis pratęsto žygio toliau.

Dar vienerios B diviziono ketvirtfinalio rungtynės vyko Kavarske, kur aikštelės šeimininkai nesugebėjo apginti savo tvirtovės ir svečiams iš Vaiguvos pralaimėjo 81:93.

C diviziono komandos visus reikalus atidėjo dar savaitei

Dar trys ketvirtfinaliai startavo ir C divizione, visi jie pasižymėjo atkakliomis kovomis. Naujasodyje (Molėtų raj.) Pakalniai 89:94 nusileido svečiams iš Ventos, o Viesiejuose (Lazdijų raj.) visas rungtynes gan tvirtai pirmavęs Kapčiamiestis rungtynių pabaigoje prisileido svečius iš Labūnavos labai arti, tačiau šventė minimalią pergalę 89:88. Sekmadienį dar vienas atkaklus susitikimas buvo sužaistas Žemaičių Kalvarijoje, kur aikštelės šeimininkams pavyko palaužti Perekšlių Ground ekipos pasipriešinimą 76:72.

Visos pusfinaliuose dalyvausiančios komandos paaiškės jau ateinantį savaitgalį, kuomet bus sužaisti lemiami ketvirtfinalių susitikimai.