Nuotr.:

A diviziono komandos savo pusfinalius užbaigė jau savaite anksčiau, o praėjusį savaitgalį komandos aiškinosi kam atiteks paskutinės vietos B, C ir Veteranų divizionų finaluose. Revanšuotis prieš savo varžovus ir persverti serijos rezultatus pavyko Dembavos ekipai ir Trakiškio veteranams.

Tiesiog kosminis krepšinis Kelmėje

Įspūdingas B diviziono pusfinalis vyko šeštadienio pavakarę Kelmėje, čia susitiko čempionų titulą ginantį Dembavos Rezus ir šį sezoną A divizione pradėjusi Vaiguvos Knituva. Vaiguviškiai iš pirmojo komandų susitikimo turėjo 6 taškų pranašumą, tad savo aikštelėje jiems tereikėjo šią persvarą išsaugoti. Rungtynių pradžioje atrodė, kad būtent taip ir nutiks, Vaiguvos komandos puolimas buvo tikslus kaip laikrodis, krito visi metimai ir varžovai atrodė neturi jokių priešnuodžių kaip apsiginti, todėl stengėsi bent jau patys neatsilikti puolime. Antram kėliniui artėjant į pabaigą Vaiguvos komandos pranašumas buvo pasiekęs 26 taškus, tačiau tada gerą atkarpą pavyko sužaisti Dembavai ir skirtumas buvo aptirpdytas, komandos į pertrauką išėjo švieslentei rodant gana įspūdingus skaičius 73:60. Trečiasis kėlinys jau vyko visai kitaip, stipriai suaktyvinę savo gynybą praėjusių metų B diviziono čempionai išmušė iš vėžių jau atsipalaidavusius varžovus ir sparčiai mažino atsilikimą, dabar jau puolime komandos apsikeitė vaidmenimis ir viskas puikiai sekėsi būtent Dembavai. 40 taškų pelnytų per trečiąjį ketvirtį ir po trijų kėlinių jau 100:93 priekyje Rezus. Ketvirtajame kėlinyje svečiai dar pridėjo 33 pelnytus taškus ir varžovus tiesiog pribloškė laimėdami rungtynes 133:108 ir antrus metus iš eilės patekdami į diviziono finalą. Finale Dembavos krepšininkai susitiks su Daugų miestelio atstovais, o Vaiguvos komanda bandys reabilituotis mažajame finale kur išbandys jėgas su Juškonių KK Pauliukais.

Ventoje komandos grūmėsi iš visų jėgų
Nuotr. Ventos Patriots

Ventos Patriots palaužė Rietavą ir kovos dėl C diviziono čempionų titulo

Dar vienas atkaklus susitikimas vyko tarp Ventos ir Rietavo ekipų, po pirmojo tarpusavio mačo vos vieno taško persvarą turėję ventiškiai savo aikštelėje bandė žaisti greitai ir aktyviai, pirmajame kėlinyje tas visai neblogai pavyko ir kėlinį Patrios laimėjo 22:17. Vis dėlto svečiai nebuvo linkę nuleisti rankų, keletas taiklių tritaškių, kietas žaidimas po krepšiu ir varžovų persvara buvo mikliai panaikinta ir po dviejų kėlinių 46:37 priekyje jau Rietavo Plungės lagūna. Didžiąją pertrauką Ventos komanda praleido persirengimo kambaryje ir šis pasitarimas nenuėjo veltui, varžovų persvara buvo panaikinta, o rungtynių pabaiga sužaista sėkmingai ir užtikrintai. Venta šventė pergalę 79:77 ir pateko į C diviziono finalą, kur susikaus su Labūnava. Rietavas dėl trečiosios vietos varžysis su Žemaičių Kalvarijos krepšinio klubu.

Veteranų finale - praėjusio sezono finalininkai

Kudirkos Naumiesčio ir Trakiškio komandos praėjusiais metais Šakiuose žaidė 35+ čempionato finale ir po metų pertraukos pasikeitė tik rungtynių vieta, abi finalininkės tos pačios, bet rungtynės šįkart vyks Šilalės mieste. Kudirkos Naumiestis antrosiose pusfinalio rungtynėse namuose 63:58 nusileido Pajūriui, tačiau pirmosiose rungtynėse susikrautos persvaros užteko galutinei pergalei, o Trakiškio Aukštaitijos Akmenys savo aikštelėje įtikinamai 82:55 revanšavosi be savo lyderio atvykusiems svečiams iš Žiežmarių. Pajūris ir Žiežmariai susitiks kovoje dėl trečiosios vietos medalių.

Finalų savaitgalis

Kaip niekad gausus finalų savaitgalis jau netrukus. Balandžio 20 dieną Ventoje kausis stipriausios C diviziono komandos, 21 diena anksti ryte prasidės Dauguose kur išaiškės B diviziono čempionai ir persikels į Jonavą kur aiškinsimės pačią stipriausią lygos komandą ir sidabro žiedų savininkus, o savaitgalį užbaigsime Šilalėje kur sekmadienį kausis veteranai. Kviečiame atvykti stebėti lygos finalinių kovų!