2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Nuotr.: Linas Šilkaitis
Nuotr. Linas Šilkaitis

Nuo ankstaus šeštadienio ryto aistros virė Dauguose, kur varžėsi stipriausios B diviziono komandos. Rungtynėse dėl trečiosios vietos susitiko Jonavos rajono Juškonių ir Kelmės rajono Vaiguvos komandos.

Trečioji vieta trečiajame kėlinyje spurtavusiems vaiguviškiams

Rungtynes kur kas tiksliau pradėjo Dauguose pusfinalyje viešėję Juškonių komandos krepšininkai, kurie sėkmingai puolė ir jau per pirmąjį ketvirtį surinko 28 taškus. Antrajame kėlinyje Vaiguvos krepšininkai stengėsi mažinti atsilikimą, tačiau atakos strigo ir Audriaus Vasiliausko diriguojami Pauliukai išliko priekyje. Vis dėlto po didžiosios pertraukos Jonavos rajono atstovų žaidimas pradėjo strigti, o vaiguviškiais sėkmingai užpuolė greitajame puolime ir netik panaikino varžovų persvarą, bet ir įgijo savo pranašumą. Paskutiniame kėlinuke Juškonys dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau tiksliai žaidę Knituvos vyrai išlaikė savo persvarą bei pelnytai nugalėjo 106:85 taip iškovodami B diviziono bronzos medalius.

Stipriausia B diviziono ekipa - Daugų Daugai

Rungtynes finale kur kas kokybiškiau pradėjo praėjusių metų čempionai Dembavos Rezus krepšininkai, kurie jau pirmųjų penkių minučių pirmavo 17:5, daugiau patirties finaluose turintys dembaviškiai užtikrintai laikė vadžias savo rankose iki ketvirtojo kėlinuko, kuomet daugiškiai sumažino varžovų pranašumą iki minimalaus ir tuo pačiu pakėlė finalo įtampos lygį iki maksimalaus. Į priekį ketvirtajame kėlinyje šovę Daugai perėmė iniciatyvą išsiveržė į priekį ir nugalėjo pavargusius Dembavos krepšininkus. Daugai pergalę šventė rezultatu 82:74 ir pirmą kartą savo komandos istorijoje pasidabino Mažų miestelių krepšinio lygos medaliais.

Simbolinis žaidėjų penktukas, MVP - Giedrius Junevičius

Į simbolinį geriausių B diviziono finalo ketverto žaidėjų penketuką pateko Juškonių komandos lyderis Mindaugas Gelžinis, Vaiguvos komandą į prizinę vietą ištempę Vilandas Butkevičius, Dembavos ekipoje puikiai rungtyniavęs Marius Grabskis bei Daugų komandoje Tomas Ludavičius. Naudingiausio finalo ketverto žaidėjo prizą gavo Giedrius Junevičius, kuris ketvirtajame kėlinyje iniciavo komandos spurtą ir buvo vienas svarbiausių žaidėjų finale.