Birželio 17 dieną Užpalių miestelyje (Utenos raj.) vyko trečiasis MMKL 3x3 čempionato etapas, kuriame iš viso dalyvavo 29 komandos. Nuo 11 valandos ryto savo kovas pradėjo jaunimo grupių komandos, bei vyrai rungtyniaujantys B grupėje, o pačios rimčiausios komandos rinkosi nuo 14 valandos.

U14 grupės varžybose rungtyniavo keturios komandos, o sėkmingiausiai sekėsi Utena U14 krepšininkams (Laurynas Rudis, Aironas Šalkauskas ir Eva Pernavaitė), kurie grupės etape Biržų griaustiniui nusileido, tačiau galiausiai finale šią komandą palaužė ir tapo savo grupės čempionais. Dviem metais vyresniųjų grupėje geriausiai sekėsi iš Vilniaus atvykusiems Plata o' Plomo vyrukams (Titas Vaitekūnas, Edvin Volodkovič ir Domantas Malkauskas), kurie be gailesčio sutriuškino savo varžovus ir iškovoję keturias pergales triumfavo U16 grupėje. U18 grupėje vyko kiek atkaklesnės dvikovos, tačiau ir čia čempione tapo nė karto turnyre nepralaimėjusi ekipa. Uteniškiai Passat (Benas Žulys, Martynas Eisinas ir Ignas Jackevičius) po du kartus įveikė savo priešininkus ir laimėjo vyriausios jaunimo grupės varžybas.

Jaunimo grupių komandos varžėsi ir dėl kelialapių į Lietuvos 3x3 čempionato finalus
Nuotr. Aistė Morkvėnaitė

Jaunimo grupių nugalėtojams be atminimo medalių atiteko ir kelialapiai į Lietuvos atvirojo 3x3 krepšinio čempionato finalus, kurie liepos 1 dieną vyks Kaune. Linkime sėkmės komandoms!

Vyrų B grupėje iš viso rungtyniavo 7 ekipos, suskirstytos į dvi grupes. A grupėje geriausiai sekėsi Pandėlio SK krepšininkams, antri liko, tačiau taip pat į pusfinalį pateko Kiemo krepšininkai iš Molėtų. Kitoje grupėje vyko labai atkakli kova ir trims komandoms surinkus vienodą pergalių ir pralaimėjimų santykį tik dėka daugiau pelnytų taškų į pusfinalį pateko Utenos ir Time Team krepšininkai, palikdami už bortų Šapalus iš Užpalių. Abi minėtos komandos iš B grupės puikiai rungtyniavo pusfinaliuose ir vėl susitiko Vyrų B grupės finale, kur stipresni buvo Time Team krepšininkai iš Utenos (Andrius Ruzgas, Deividas Meidus ir Giedrius Nariūnas). Antri liko Utena, o trečiąją vietą iškovojo Pandėlio sporto klubo atstovai.

Vyrų B grupėje taip pat netrūko atkaklių susitikimų

Pagrindinėje ir įskaitinėje MMKL 3x3 čempionato grupėje susirinko dalyvauti 12 komandų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Buvo dalyvių iš Utenos, Rokiškio rajonų, Panevėžio, Kėdainių, Biržų, Vilniaus, Šilutės, Švenčionėlių ir Kuršėnų, o jau nuo pat pirmųjų varžybų aikštelėse virė atkakli kova. Vos ne vos grupės varžybų barjerą pavyko peržengti abi rungtynes rezultatais 15:14 laimėjusiai Adorma-roletai Jums ekipai, kuri šiame turnyre turėjo pirmąjį reitingą. Kitose grupėse taip pat netrūko atkaklių ir nenuspėjamų susitikimų. Po grupės varžybų pirmąsias dvi vietas kiekvienoje grupėje užėmusios komandos susitiko ketvirtfinaliuose, o trečiosiose pozicijose likusios ekipos žaidė B diviziono pusfinaliuose.

B divizione geriausiai sekėsi Biržų atstovams KASP (Svajūnas Dževečka, Irmantas Munkevičius, Domas Varza ir Tautvydas Rumpis), kurie pagrindinėse varžybose pergalių neiškovojo, tačiau B divizione įveikė Ateik, Pasakosiu ir Uteną, bei iškovojo medalius. Antri liko Utenos atstovai, treti Ateik, Papasakosiu iš Švenčionėlių.

Ketvirtfinaliuose Tiek ir tereikėjo 17:15 nukovė trečią turnyrą per tris dienas žaidusius Adorma-roletai Jums krepšininkus, Alfa patinai 21:16 palaužė Užpalius, Lietuvos 3x3 rinktinė Konfeti 21:13 susitvarkė su Pandėliu, o Kas bus tas tokiu pat rezultatu įveikė Gaišals krepšininkus. Pirmasis pusfinalis tarp Tiek ir tereikėjo ir Alfa patinų vyko itin emocingai, netrūko nesportinių, techninių pražangų, tačiau esant lygiam rezultatui 19:19 kėdainiškiai Alfa patinai realizavo tritaškį metimą iš išplėšė bilietą į finalą. Kitas pusfinalis vyko daug ramiau, ten Konfeti vyrai 21:12 susitvarkė su Kas bus tas ekipa iš Vilniaus.

Prieš Konfeti krepšininkus visi kovėsi su dviguba energija, tačiau įveiktų jų niekam nepavyko

Rungtynėse dėl trečiosios vietos sėkmė lydėjo Kas bus tas krepšininkus, kurie laimėjo 21:12 ir pateko tarp prizininkų, finalas vyko atkakliai, tačiau jame visų rungtynių metu priekyje buvo Konfeti krepšininkai, kurie ir nugalėjo 21:15 bei iškovojo trečiojo MMKL 3x3 čempionato čempionų titulą.

Konfeti komandai atstovavo Justas Nausėdas, Mintautas Bulanovas, Justinas Jogminas ir Tadas Nausėdas. Naudingiausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas šios komandos kapitonas Justas Nausėdas, o komandai atiteko kelialapis į MMKL 3x3 čempionatą finalą ir 100 EUR čekis.

Visos komandos prizininkės buvo apdovanotos išskirtiniais MMKL ir Sporto kalvės sukurtais medaliais, be to bilietą į Lietuvos atvirojo 3x3 čempionato Mėgėjų grupės finalus gavo ir antroje vietoje likę Alfa patinų krepšininkai.