2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Praėjusį savaitgalį devyneriomis rungtynėmis toliau tęsėsi 2019-2020 metų sezono atkrintamosios varžybos po kurių jau paaiškėjo visų divizionų stipriausios keturios komandos.

Viečiūnų pasirodymas nutrūko po dviejų pratęsimų dramos
Nuotr. Beata Štampachova

Dviejų pratęsimų trileris Viečiūnuose

Iš visų rungtynių pačios aršiausios vyko Viečiūnuose, čia B diviziono ketvirtfinalio atsakomąjį mačą žaidė vietos Techpro ir svečiai iš Kupiškio rajono Paketurių BC Devold. Pirmąsias rungtynes Rokiškyje BC Devold buvo laimėjusi 18 taškų persvara, tad aikštelės šeimininkai jau nuo pat pradžių aktyviai šovė į priekį. Jau po pirmojo kėlinuko Viečiūnų komanda pirmavo 14 taškų, tačiau vėliau varžovai žaidimą išlygino ir skirtumui augti neleido. Rungtynių likimas sprendėsi ketvirtojo kėlinio pabaigoje kuomet Techpro pranašumas tai didėdavo iki 20 taškų, tai mažėdavo iki 16, galiausiai rungtynės baigėsi 18 taškų skirtumu, kas reiškia, jog ekipos kovą pratęsė pratęsime, o galiausiai dar ir antrajame. Antrojo pratęsimo pabaigoje dėl išnaudoto pražangų limito Viečiūnų komanda liko keturiese ir tuo galiausiai pasinaudoję Paketuriai sumažino pranašumą iki saugais ir žengė į B diviziono pusfinalį. Rungtynes Viečiūnų Techpro laimėjo 119:106.

Trilerį išgyvenę Paketurių BC Devold dėl bilieto į finalą susitiks su Kavarsko Kavarsku. Kavarskiečiai serijoje iškovojo dvi pergales, išvykos varžybose jie 82:79 palaužė ir iš tolimesnių kovų eliminavo Pagojukų Helaną.

Daugų krepšininkai per dvi dienas užbaigė Rietavo sezoną
Nuotr. Giedrius Rusinas

Daugai seriją uždarė per vieną savaitgalį

Kita B diviziono ketvirtfinalio serija vyko šį savaitgalį. Šeštadienį Daugų ir Rietavo Plungės lagūnos komandos susitiko Rietave, o jau sekmadienį žaidė Dauguose, taip per dvi dienas išaiškindamos dar vieną pusfinalio dalyvį. Pirmajame mače likus žaisti keletą minučių rezultatas dar buvo lygus, tačiau tuomet daugiškiai spurtavo ir išsivežė 13-os taškų persvarą iš Rietavo - 83:70. Po tokios pirmųjų rungtynių baigtis rietaviškiams atsigauti buvo per sunku ir rungtynės Dauguose jau buvo tik formalumas - 114:71.

Daugų krepšininkai B diviziono pusfinalyje rungtyniaus su Krinčino Aukštaitijos mediena, kuri namuose 103:82 dar kartą įveikė Pajūrio Jūrą.

C diviziono finale žais Vabalninko ir Paįstrio komandos

C diviziono pusfinalio seriją pergalingai uždarė Vabalninko MB Ingauda, kuri savo aikštelėje po permainingos kovos ir rungtynių pradžioje gauto šalto dušo vis dėlto atsigavo ir galiausiai nugalėjo Pajūrio Jūra-2 ekipą 82:71. Vabalninko komanda finale žais su Paįstrio Kvieta, o mažajame finale pajūriškiai susitiks su Širvintų Briedžiu. C diviziono finalai jau šį sekmadienį Biržuose.

Paaiškės ir stipriausia 35+ diviziono komanda

Intriguojantis finalas laukia 35+ divizione, kur stipriausia komanda paaiškės jau penktadienį. Finale Joniškyje varžysis iki šiol pralaimėjimo kartėlio čempionate nepatyrusi Baisogalos Auridanos veteranų komanda ir pastarųjų sezonų čempionai Trakiškio Akmenys. Abiejų komandų atsakomųjų rungtynių rezultatų baigtis buvo skirtinga, tačiau finale vis dėlto matysime juos. Baisogalos komanda namuose 91:67 dar kartą susitvarkė su Akmenės rajono Patriots, o Trakiškio ekipa į finalą atkeliauja po pralaimėjimo, jie namuose 70:78 nusileido Kepalių Amicitia, tačiau pralaimėjo tiek, kad serijos baigtis nepasikeitė. Kepalių ir Akmenės rajono komandos Joniškyje varžysis dėl trečiosios vietos medalių, varžybų pradžia 18.00 val.