Praėjusi savaitė rungtynių gausa nepasižymėjo ir buvo sužaisti vos du 35+ diviziono susitikimai.

Šeštas kartas nemelavo - ilgai laukta Dembavos pergalė

Dembavos Rezus krepšininkai sezoną pradėjo penkeriomis iš eilės nesėkmėmis ir susitikimo su kolegomis iš Velžio seniūnijos laukė nekantriai. Antradienio vakarą vykusias rungtynes Dembavos krepšininkai pradėjo energingai ir nuo pat rungtynių pradžios pademonstravo, kad pagaliau atėjo ir jų pergalės laikas. Antrajame kėlinyje Velžio krepšininkai dar bandė priešintis, tačiau dembaviškiai pademonstravo koncentraciją ir šventė pirmąją pergalę čempionate rungtynes laimėdami įtikinamai - 81:57.

Artūro Narbuto energija kilus nuo suolelio buvo itin reikšminga
Nuotr. Domas Urbonas

Mindaugas Vaičikauskas priešininkams atseikėjo 21 tašką, o nuo suolo kilęs Artūras Narbutas pridėjo dar 20 per 22 žaistas minutes. Velžio ekipoje rungtynes su sau įprastu dvigubu dubliu užbaigė Justas Vasiliauskas (20 taškų ir 11 atkovotų kamuolių), 16 taškų surinko Audrius Žilinskas.

Tomo Markevičiaus benefisas ir Užpalių pergalė išvykoje

Trečiąją pergalę praėjusiame ture pavyko pasiekti Užpalių krepšininkams, kurie vyko į tolimą išvyką Naujojoje Akmenėje. Užpalių krepšininkai puikiai prisitaikė prie naujų Naujosios Akmenės sporto rūmų lankų ir jau per pirmąjį kėlinį susikrovė 10 taškų persvarą. Evaldo Radionovo kariauna po truputį mažino atsilikimą, tačiau Tomas Markevičius nuolat laikė rungtynių kontrolę savo rankose ir užpaliečiai galiausiai išsaugojo nedidelį, tačiau pergalingą ir labai svarbų pranašumą nugalėdami 81:85.

Tomas Markevičius buvo nesulaikomas ir pelnė praktiškai pusę savo komandos taškų - 42. Akmenės gretose Evaldas Radionovas sužaidė rezultatyviausiai su 34 pelnytais taškais, Gintaras Kukanauskas pridėjo 14 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Turnyrinė 35+ diviziono lentelė pasidalinusi į tris grupeles
Nuotr. Kamilė Gabalytė

35+ divizione visoms komandoms sužaidus po 6 susitikimus, turnyrinė lentelė pasidalinusi į tris dalis. Vienintelė Trakų FA(S)T komanda kol kas žengia nepralaimėjusi, o kartu su ja lyderių trejetuką sudaro Rietavo ir Akmenės komandos, per vidurį su lygiu pergalių ir pralaimėjimų balansu (3-3) rikiuojasi Trakiškio Akmenų ir Užpalių rinktinės, o žemesnę lentelės dalį užpildo Dembavos, Akademijos ir Velžio komandos visos turinčios po 1 pergalę.

Į pusfinalį pateks ir kovą dėl čempionų žiedų 35+ divizione pratęs 4 pirmąsias vietas užėmusios komandos. Likusi ketveriukė varžysis dėl Mažosios taurės.

Tomas Markevičius sužaidė rezultatyviausiai šiame lygos čempionate
Nuotr. Aistė Morkvėnaitė

Geriausi savaitės pasirodymai

Kadangi ture rungtyniavo tik 4 komandos pavardžių gausa garbės lenta taip pat nepasižymėjo. Tomas Markevičius be pergalingo komandai pasirodymo taip pat pagerino ir šio sezono rezultatyvumo rekordą.

Naudingumas - Tomas Markevičius (Užpalių Užpaliai 35+) 46
Pelnyti taškai - Tomas Markevičius (Užpalių Užpaliai 35+) 42, naujas sezono rekordas
Atkovoti kamuoliai - Gintaras Kukanauskas (Akmenės Akmenė 35+) 12
Rezultatyvūs perdavimai - Evaldas Grubinskas (Velžio Velžys 35+) 8
Perimti kamuoliai - Evaldas Radionovas (Akmenės Akmenė 35+) 4
Blokuoti metimai - Audrius Žilinskas (Velžio Velžys 35+) 2

Ateinančios savaitės anonsas

Po rungtynių sausros ateina audra, ateinantį ir paskutinį šių metų turą įvyks devyni lygos susitikimai. Pirmąjį ratą nepralaimėję sieks užbaigti Kavarsko, Verpenos ir Trakų krepšininkai. Kavarskas namuose susitiks su kupiškėnais, į Kelmę pas Verpeną atvyksta KA Pergalės atstovai, o Trakuose laukia įdomi 35+ diviziono kova, kur istorinėje Lietuvos sostinėje viešės turnyrinės lentelės kaimynai iš Rietavo.