Lygos apdovanojimai
Pražangos
2020-03-07 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2020-03-07 Techninė pražanga

„BC Pačeriaukštė“ komandos pristatymas

2010-10-06 14:10
www.bcpaceriaukste.lt
Artėjant sezono pradžiai visos komandos baigia burti žaidėjus ir pradeda ne tik kontrolinių varžybų ciklą, bet ir pristato komandos žaidėjus bei komandai iškeltus tikslus. BC Pačeriaukštė komanda taip pat baigė rikiuoti gretas ateinančiam sezonui, todėl bus galima pristatyti visus žaidėjus, kurie atstovaus komandai 2010-2011 metų sezone. Galimos tik priverstinės komandos sudėties permainos.

BC Pačeriaukštė šiais metais planuoja dalyvauti dviejuose turnyruose:

1) 2010-2011 metų Biržų rajono krepšinio pirmenybėse;

2) XIII-ąjame MMKL Aukštaičių provincijos čempionate;

Kaip ir visais metais, komandai keliami tik aukščiausi tikslai abiejuose turnyruose, todėl tikimasi, kad komanda kovos tik dėl aukščiausių vietų. Kad komanda nusiteikusi neužleisti pozicijų, liudija vien tas faktas, kad pernai sėkmingai žaidusios komandos branduolys per vasarą praktiškai nepakito, tačiau net ir sulaukė pasistiprino. Prie komandos dalyvavimo turnyruose ir infrastruktūros gerinimo ženkliai prisidėjo vietinio regiono rėmėjai, vietinės valdžios atstovai bei komandos vadyba.

Komandos žaidėjų pristatymas:

Raimondas Čepokas
Tai ašis, apie kurią buriamas ir formuojamas komandos branduolys. Žaidėjas savo žaidimo stiliumi ir lygiu suteikia komandai šansų siekti aukščiausių tikslų. Puikiai žaidžia baudos aikštelėje, ypač visus stebina žaidėjo žaidimas nugara bei firminiai metimai atlikus verpstę. Praktiškai visus taškus žaidėjas renka baudos aikštelėje, gerai žaidžia du prieš du bei būdamas žemesnio ūgio puikiai grumiasi baudos aikštelėje su aukštesniais priešininkais. Kiek silpnesnė žaidėjo savybė – metimai, ypač reikia pagerinti baudos metimus. Taip pat žaidėjas turėtų pagerinti aikštelės matymą bei kamuolio atmetimą, kai užspaudžia keli priešininkai.

Aurimas Bagdonavičius
Pagrindinis komandos įžaidėjas, kuris lemiamu momentu nebijo imtis komandos lyderio vaidmens. Puikiai valdantis kamuolį, turintis gerą metimą tiek iš vidutinių atstumų, tiek nuo tritaškio linijos. Gerai matantis aikštę žaidėjas, galintis organizuoti tiek greitą, tiek pozicinį žaidimą. Pagrindinis trūkumas – žaidėjui reiktų sumažinti klaidų skaičių.

Rimvydas Kamarauskas
Atakuojantis komandos gynėjas. Tai labai protingas žaidėjas, turintis stiprius krepšinio pagrindus bei suprantantis ir skaitantis situacijas aikštelėje be žodžių. Žaidėjas neturi išskirtinių fizinių duomenų, tačiau išsiskiria aikštelėje puikiu krepšinio supratimu, taikliais metimais bei žaidimu tiek vienas prieš vieną, tiek du prieš du. Kiek silpniau žaidėjui sekasi žaisti prieš fiziškai stiprius priešininkus.

Mantas Simonavičius
Naujausias komandos narys. Pernai nepagrįstai sėdėjęs ant „Jaunimo“ komandos atsarginių suolelio. Žaidėjas galintis žaisti keliose pozicijose – pradedant nuo 1 iki 4 numerio. Puikiai ginasi, gerai žaidžia vienas prieš vieną, gali prasiveržti po krepšiu. Silpnesnė žaidėjo savybė - metimai iš tolimesnių distancijų.

Svajūnas Dževečka
Komandos lengvasis krašto puolėjas. Šis žaidėjas gali gerai ne tik kovoti dėl atšokusių kamuolių, bet ir turi labai taiklią ranką. Taikliais metimais nuo tritaškio linijos gali nužudyti bet kurį varžovą. Žaidėjo trūkumai – kamuolio driblingas bei psichologija. Esant didesniam spaudimui žaidėjas praranda šaltą protą ir koncentraciją.

Gediminas Kiaulėnas
Aukščiausias komandos žaidėjas. Savo ūgiu išgąsdina ne vieną puolantį priešininką, kuriems dažniausiai tenka rinktis ne pačią optimaliausią metimo trajektoriją, atakuojant prieš iškeltas ilgas žaidėjo rankas. Gerai kovojantis dėl atšokusių kamuolių, gerai besiginantis prieš aukštus ir lėtesnius komandos žaidėjus bei turintis gerą metimą. Pagrindiniai trūkumai – nemėgsta žaisti greito ir kontaktinio krepšinio. Taip pat trūksta agresyvesnio žaidėjo indėlio puolime, ypač baudos aikštelėje.

Evaldas Jurgaitis
Vienas iš jauniausių komandos žaidėjų. Labai sustiprėjęs per paskutinius du sezonus. Žaidėjui pasitikėjimo savo jėgomis prideda geras pasirodymas vasaros turnyruose kartu su komanda, kuriuose jis buvo lygiavertis komandos žaidėjas. Plastiškas, šoklus ir turintis neblogą metimą žaidėjas. Pagrindinis trūkumas – kartais netinkami ir per greiti sprendimai aikštelėje.

Sigitas Lapėnas
Komandos senbuvis, degantis noru prisijungti prie komandos po pernai metais patirtos sunkios žandikaulio traumos. Tai komandinio tipo žaidėjas, galintis pataikyti tiek iš toliau, tiek ir baudos aikštelėje. Gali smeigti tritaškį net ir ką tik pakilęs nuo atsarginių suolelio. Pagrindiniai trūkumai – fizinis pasiruošimas bei silpnesnė gynyba vienas prieš vieną.

Ramūnas Pelanis
Labai gerus fizinius duomenis turintis žaidėjas. Gali žaisti tiek trečiu, tiek ketvirtu numeriu bei labai gerai kovoja po krepšiais. Stipriausia žaidėjo savybė – gynyba vienas prieš vieną bei komandinio žaidimo supratimas. Puikiai atidirba visą juodą darbą, kurio statistikos langeliuose kartais ir nesimato. Kiek silpniau žaidėjui sekasi puolime ir metimai iš vidutinių nuotolių, tačiau atidirba savo darbą, ne kiek pelnytais taškais, bet statydamas užtvaras ir sukurdamas puikias progas atakuoti komandos draugams.

Gedas Simonavičius
Jauniausias komandos narys. Tai vienas perspektyviausių vietinių žaidėjų, tačiau svarbesnis vaidmuo komandoje šio žaidėjo laukia po kelių metų. Žaidėjas turi neblogą metimą bei startinį greitį. Pagrindiniai trūkumai – patirtis bei vengimas imtis iniciatyvos aikštelėje. Patobulinus visus žaidimo elementus taps rimta komandos paspirtis ateityje.

Šaltinis: www.bcpaceriaukste.lt

Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Čempionatą remia