Šeštadienį ketvirtfinalio rungtynes žaidė ir Pačeriaukštės (Biržų raj.) bei Nemenčinės (Vilniaus raj.) komandos.

Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių namuose žaidę „BC Pačeriaukštės“ krepšininkai turėjo tvirtą persvarą, tačiau tragiškai atkarpą ketvirtajame kėlinyje sužaidę šeimininkai prarado viską ką buvo susikūrę per tris kėlinukus. Ketvirtąjį kėlinį svečiai iš Nemenčinės laimėjo net 28:13 ir taip šventė pirmąją pergalę serijoje 61:56.

Atsakomosios serijos rungtynės vyks Nemenčinėje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 26 taškus pelnęs D.Jurgutis, 14 pridėjo Julius Plytnykas.

Aikštės šeimininkus į priekį vedė A.Bagdonavičius surinkęs 21 tašką, 14 pelnė M.Simonavičius, 12 pridėjo R.Čepokas.