Pergale seriją dėl XI-osios vietos MMKL čempionate pradėjo Giedraičių „Kiemento“ (Molėtų raj.) ekipa. Molėtuose vykusiose rungtynėse giedraitiškiai 100:76 palaužė svečių iš Subačiaus (Kupiškio raj.) pasipriešinimą.

Aikštės šeimininkai rungtynių baigtį išsprendė po ilgosios pertraukos kada trečiojo kėlinio spurtas jiems leido įgyti apčiuopiamą persavarą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 27 taškus pelnęs R.Valančius, 23 pridėjo D.Buinauskas, 21 – D.Bušmič.

Svečius į priekį traukė net 45 taškus (20 per pirmąjį kėlinuką) pelnęs S.Likša, 13 taškų pridėjo E.Mikėnas.

Giedraičių „Kiemetas“ serijoje įsiveržė į priekį 1:0.