„Kavarsko“ komanda seriją laimėjo rezultatu 2:1
Nuotr. kavarskas.info

Pagaliau ketvirtfinalio seriją užbaigė ir Kavarsko „Kavarsko“ (Anykščių raj.) bei Dusetų-Antazavės „Ainių-Zalvės“ (Zarasų raj.) ekipos.

Anykščiuose vykusiose trečiosiose šios serijos rungtynėse, komandinį žaidimą pademonstravę aikštės šeimininkai kavarskiečiai šventė pergalę 105:89 ir pratęsė savo kovą dėl aukščiausių čempionato vietų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė 30 taškų pelnęs T.Markilevičius, 26 pridėjo T.Laurinavičius, o A.Kvietkausko sąskaitoje šį kartą 21 pelnytas taškas.

Zarasų rajono komandai 29 taškus pelnė nuolatinis lyderis M.Liepa, 22 pridėjo N.Merkys, 13 taškų surinko M.Dapkus.

Tomas Laurinavičius

Tomas Laurinavičius („Kavarskas“): Nuo pat rungtynių pradžios jautėme, jog esame stipresni, vis dėlto jų taiklūs tritaškiai pirmoje rungtynių dalyje vėl mus žudė. Per ilgąją pertrauką apsitarėm ir suaktyvinom gynybą ir puolime išnaudoję savo ūgio persvarą šventėm pergalę.