Pergale naująjį LMMKL čempionatą pradėjo ir Jiezno „Jieznas“ (Prienų raj.). Jiezniškiai namuose 84:49 napagailėjo svečių iš Rūdiškių (Trakų raj.).

Jiezno komandai T.Gužys pelnė 30 taškų, o „BC Vilkų“ gretose V.Karpičius surinko 15 taškų.

l
Stebejau rungtynes, likau suzavetas jaunos komandos ryztu iki pat zaidimo pabaigos, ta parodo 3-4kelinio rezultatas. Taip pat didelis inasas vieno vilku zaidejo kuris pakilo nuo suolelio ir uzvede komanda asmeniniu spurtu, manau, jis vertas starto , jei ne jis mes dziaugtumemes dar ne tokia pergale, gynkites zonomis arba tvarkykites su 1x1 gynyba, tikrai silpnoka, o spaudimas pradzioje niekada neduos geru rezultatu, visiskai neisnaudotas suolelis, panasu, kad treneris nemate zaideju uzsidegimo kuris isbleso i rungtyniu pabaiga jiems tiesiog atsisedus toliau nuo jo ir nekreipiant demesio i rungtynes supratus, kad jeis pasitiketi tikriausiai jau per velu, nes gavus 1minute zaidimo net patys geriausi ne visada spes isijaust i zaidima kas tikrai matesi vos ne visu atsarginiu zaidime, isskyrus viena karstakosi aukstaugi, taip pat manau, kad nesvarbu koks rezultatas po pirmos zaidimo puses , truko motyvacijos per ilgosios pertraukos prasimetyma, startas sedejo , atsarginiai dare ka nori kol galiausiai atsisedo ipusejus pertraukai :) tikiuosi pasakiau bent dalele tiesos, iki susitikimo rudiskese, manau, parodysit ko dar nemateme :)