Sunkiai pirmajame LMMKL čempionato etape pergales rinkę Balbieriškio Balbieriškio (Prienų raj.) krepšininkai atkrentamosiose varžybose demonstruoja puikią formą.

Pradedant šešioliktfinalio etapu Balbieriškis iškovojo jau 5 pergalę iš eilės, sekmadienio popietę savo aikštelėje 89:85 palauždamas Traksėdžio Lūšies-Virigos (Šilalės raj.) vyrus.

Po dviejų kėlinių dar 11 taškų pranašumą turėjo svečiai iš Šilalės rajono, tačiau vėliau įsižaidė Balbieriškio centras M.Boruta, o ketvirtajame kėlinyje prabilo ir aikštės šeimininkų snaiperiai, taip sugražindami iniciatyvą ir persvarą savo komandai.

Atsakomosios šios serijos rungtynės vyks ateinantį šeštadienį Šilalės S.Gaudėšiaus gimnazijoje. Seriją laimėjusi komanda iškovos bilietą į LMMKL finalinio ketverto varžybas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė jau minėtas M.Boruta, jis pelnė 31 tašką ir sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes šį sezoną. Tradiciškai Traksėdžio komandoje rezultatyvumu išsiskyrė M.Čepauskas, šįkart surinkęs 30 taškų.