Papildomo penkių minučių laiko prireikė Pietryčių LOW grupės rungtynėse, kuriose susitiko Aukštadvario SK Būrai (Trakų raj.) ir Semeliškių Semeliškės (Elektrėnų sav.).

Rungtynes Semeliškių krepšininkai pradėjo labai aktyviai ir po pirmojo kėlinuko jie pirmavo 22:9, vis gi vėliau namuose žaidusiems Aukštadvario krepšininkams pavyko išlyginti žaidimą ir persverti rezultatą savo naudai. Paskutinės sekundės vyko atkakliai ir nei vienai komandai nepavyko iki galo įrodyti savo pranašumo, todėl teko žaisti pratęsimą, kuriame jau geriau sekėsi šeimininkams, kurie laimėjo rungtynes 80:79.

22 taškus nugalėtojų gretose pelnė A.Tumas, o Semeliškių komandoje greitakojis M.Kairys surinko 27 taškus.