2024-04-20 Techninė pražanga
2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Joniškio SK Vieningi

Atkakliausiai susiklostė Naujasodžio Virintos (Molėtų raj.) ir Kužių Kužių (Šiaulių raj.) komandų šešioliktfinalio serija. Pirmosiose rungtynėse Kužiuose pergalę 85:79 šventė naujasodiškiai, kurie prieš atsakomąją dvikovą turėjo trapų 6 taškų pranašumą.

Pirmajame kėlinuke vyko lygus žaidimas ir nei vienai komandai nepavyko atitrūkti, vis dėlto antrojoje rungtynių pusėje Kužiams sekėsi geriau ir jie pirmavo po dviejų kėlinių 39:29, o po trijų 54:44. Vienu metu Kužių persvara siekė net 18 taškų, tačiau namuose žaidę Naujasodžio atstovai neketino nuleisti rankų. Jų iš vėžių neišmušė ir lyderio M.Juočepio patirta trauma.

Likus žaisti dvi minutes komandas dar skyrė 12 taškų, tačiau tuomet Virinta kilo į lemiamą šturmą N.Petniūnas pataikė 4 baudus metimus iš eilės, o D.Steiblys atkovojo kamuolį puolime ir pridėjo dar du taškus taip sumažindamas varžovų persvarą iki 6 taškų, kas reiškė, jog komandos žais pratęsimą.

Pratęsime toliau vyko atkakli kova ir likus žaisti keletą sekundžių komandas skyrė tie patys 6 taškai, tačiau A.Stundžia stojo prie baudų metimų linijos ir jo ranka nesudrebėjo, abu metimai buvo taiklūs. Virinta dar bandė gelbėtis, tačiau paskutinis D.Michnevičiaus metimas nebuvo taiklus ir Kužiai iškovojo sunkią pergalę rezultatu 80:72.

Kužių komandoje rezultatyviausiai žaidė po 18 taškų pelnę K.Šemeta ir D.Donėla, o Naujasodžio komandoje 19 taškų iki traumos surinko M.Juočepys.