Pirmąją pergalę LMMKL čempionate pagaliau iškovojo Aukštadvario SK Būrų (Trakų raj.) ekipa, kuri po po dviejų nesėkmių, savo aikštelėje 75:67 nugalėjo ir be pergalių paliko Merkinės Merkinę (Varėnos raj.).

Po metų pertraukos į lygą sugrįžę aukštadvariečiai geriau pradėjo rungtynes ir jau po dviejų kėlinių turėjo 11 taškų persvarą, kurią vėliau sėkmingai išsaugojo ir taip šventė pirmąjį laimėjimą.

Aukštadvario komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Edvinas Slapšys, surinkęs net 39 taškus, o Merkinės komandoje dvigubą dublį atliko Tadas Sakalauskas, jis pelnė 13 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių.