Giedrius Linkus atakuoja krepšį Nuotr.: Linas Šilkaitis
Kęstutis Mačiūnas stoja prie baudų metimo linijos Nuotr.: Linas Šilkaitis
Nuotr.: Linas Šilkaitis
Juozo Blažio reidas Nuotr.: Linas Šilkaitis
Deivido Barzinsko prasiveržimas Nuotr.: Linas Šilkaitis

Įtikinamą pergalę išvykoje Kėdainiuose pavyko iškovoti dabartiniams LMMKL čempionams Baisogalos Auridanos (Radviliškio raj.) krepšininkams, kurie rezultatu 81:62 susitvarkė su Keleriškių Laumetriu (Kėdainių raj.).

Rungtynių pradžią geriau sužaidė aikštelės šeimininkai, tačiau suprasdami rungtynių svarbą Andriaus Zapalskio ir Juozo Blažio vedami baisogališkiai nuo pat pirmojo kėlinio pabaigos išsiveržė į priekį ir toliau kontroliavo rungtynių eigą.

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkams dar buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau vėliau Auridana susigražino pranašumą ir pergalės iš savo rankų nepaleido. Ši pergalė išsaugojo Baisogalos komandos viltis pogrupyje užimti pirmąją vietą ir be papildomų rungtynių keliauti tiesiai į aštuntfinalį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 21 tašką pelnęs A.Zapalskis, o pralaimėjusių komandoje ekipos naujokas Tomas Mušenkovas surinko 25 taškus.

Daugiau nuotraukų rungtynių foto galerijoje oficialiame LMMKL Facebook profilyje.