Nuotr.: Laukuvos Medvėgalis
Nuotr. Laukuvos Medvėgalis

Po dviejų nesėkmių pirmenybių starte antrąją pergalę iš eilės pavyko iškovoti Laukuvos Medvėgalio (Šilalės raj.) atstovams.

Laukuviškiai išvykoje rezultatu 92:75 palaužė pirmenybių debiutantus Verpenos Septynis brolius (Kelmės raj.). Du pirmuosius rungtynių kėlinius vyko lygi kova, tačiau Laukuvos krepšininkai savo varžovus nukautavo trečiajame kėlinyje kuomet krepšį atakavo 71 proc. taiklumu ir kėlinį laimėjo net 39:12. Po tokio smūgio Verpenos krepšininkams nepavyko atsigauti ir buvo patirtas trečiasis pralaimėjimas čempionate.

Daugiausiai taškų savo komandos pergalės pridėjo Tomas Daujotis, surinkęs jų 21, o aikštelės šeimininkų gretose Ramūnas Kruša buvo rezultatyviausias su 22 pelnytais taškais.