2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis

Parovėjos Agaras

Pirmąją pergalę čempionate iškovojo pirmenybių debiutantai Kalvarijos Orijos (Kalvarijos sav.) krepšininkai. Kalvarijos atstovai savo aikštelėje po atkaklios kovos ir papildomo 5 minučių kėlinuko 94:88 palaužė vos penkis žaidėjus šioms rungtynėms surinkusį Kapčiamiesčio Kapčiamiestį (Lazdijų raj.).

Nepaisant to, kad į rungtynes atvyko vos penki Kapčiamiesčio krepšininkai, jie beveik visą laiko buvo priekyje ir keletu taškų pirmavo, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje Kalvarija susiėmė ir iškovojo pratęsimą, o jame galiausiai ir nukautavo pavargusius varžovus.

Kapčiamiesčio komanda po šio pralaimėjimo liko be pergalės šiame čempionate.

23 taškus prie pirmosios komandos pergalės pridėjo Tomas Miklušis, o kapčiamiestiškių gretose puikiai rungtyniavo Paulius Pacevičius, surinkęs 32 taškus ir 16 atkovotų kamuolių.