Svarbią pergalę namuose pavyko iškovoti Laukuvos Medvėgalio (Šilalės raj.) vyrams, kurie po pratęsimo 94:92 pirmą kartą šį sezoną privertė pasiduoti Tverų Vykintą (Rietavo sav.).

Pirmąsias 20 rungtynių minučių priekyje buvo svečiai iš Tverų, tačiau trečiąjame ketvirtyje laukuviškiai spurtavo bei įgijo 10 taškų pranašumą. Šis pranašumas laikėsi gana ilgai, tačiau rungtynių pabaigoje Tverų žaidėjai kilo į šturmą, pelnė 8 taškus be atsako ir išlygino rezultatą.

Pratęsimas toliau tęsėsi atkakliai ir jo pabaigoje komandos varžėsi kas taikliau mes baudos metimus, juos sėkmingiau realizavo Medvėgalis, kuris ir šventė trečiąją pergalę.

21 tašką nugalėtojų gretose pelnė Donatas Petrauskas, o tarp tveriškių rezultatyviausiai pasirodė 25 taškus surinkęs Arvydas Bieliauskas.