Nuobaudos komandoms

Joniškio SK Vieningi

Nuotr.: Aurelija Juškaitė
Nuotr. Aurelija Juškaitė

Įnirtinga kova virė šeštadienį Kudirkos Naumiestyje (Šakių raj.) kur dėl pirmosios vietos Veteranų čempionato grupėje susikovė Kudirkos Naumiesčio ir Užpalių (Utenos raj.) veteranai.

Pirmąjį rungtynių kėlinį geriau pradėjo svečiai iš Užpalių, tačiau antrajame aikštelės šeimininkai susikaupė ir greitai panaikino varžovų turėtą pranašumą bei patys ėmė pirmauti. Likusi rungtynių dalis vyko lygiai, abiems komandos nepavykdavo įgyti reikšmingesnio pranašumo. Vis dėlto pratęsime daugiau jėgų turėjo nors ir mažiau žaidėjų rungtynėms delegavę užpaliečiai, kurie 94:86 nugalėjo varžovus ir laimėjo Veteranų grupės pirmojo etapo varžybas.

Pusfinalyje Užpalių veteranai kausis su Žiežmariais, o Kudirkos Naumiestis išmėgins jėgas su Smilgiais. Pusfinaliuose žaidžiamos dvi rungtynės sumuojant taškų skirtumą.

Užpalių komandą į pergalę vedė nepailstantis Mindaugas Didžgalvis, šįkart jis pelnė 47 taškus. Kudirkos Naumiesčio ekipoje po 16 taškų surinko Dainius Staugaitis ir Valdas Morkevičius.