Nuotr.: BC Baudėjas

Devintąją pergalę LMMKL pasiekė pirmenybių debiutantė Šateikių Žalmedžio-Baudėjo (Plungės raj.) komanda, kuri savo aikštelėje 99:55 nesulaukė ypatingo pasipriešinimo iš varžovų Ventos Patriots (Akmenės raj.)

Šateikių krepšininkai pirmavo nuo pat pirmosios rungtynių minutės ir jau po pirmojo kėlinio rungtynių nugalėtojas praktiškai buvo aiškus.

Žalmedis-Baudėjas jau laukia savo varžovų pirmenybių aštuntfinalyje, kur jiems teks susitikti su aukštaičiais Dembavos-Obelių poros laimėtoju, o Ventos patriotai bandys prasibrauti į aštuntfinalį įveikdami Vaiguvos Knituvą.

18 taškų prie komandos pergalės prisidėjo Gediminas Jakštas, o varžovų gretose 20 akių sumetė žaidžiantysis treneris Gitanas Bačiulis.