Dėl Lazdijų sporto centro salės užimtumo antrąsias serijos rungtynes Kapčiamiesčio (Lazdijų raj.) krepšininkai taip pat žaidė varžovų aikštelėje, tačiau tai ypatingų sunkumų jiems nesukėlė. Merkinės (Varėnos raj.) komanda į rungtynes delegavo vos penkis krepšininkus, o vienam iš jų trečiajame kėlinyje gavus traumą liko vos keturiese.

Kapčiamiesčio krepšininkai šventė pergalę 116:63 ir toliau pratęsė savo sezoną. Merkinės komandai šis sezonas susiklostė nesėkmingai, komanda stengėsi, tačiau dėl mažos rotacijos pritrūkdavo jėgų ir galiausiai buvo pralaimėti visi susitikimai.

Paulius Pacevičius siautėjo nugalėtojų gretose, jis iš viso pelnė 46 taškus ir surinko net 68 naudingumo balus. Merkinės komandoje 26 taškus pelnė Andrius Lasinskas.